Новини Львівщини

16 Жовтня, 2019 р., 16:51
Під час прес-конференції ФК "Карпати" представив концепцію розвитку народної команди, яка передбачає реконструкцію стадіону "Україна", залучення нових інвестицій та ймовірне об'єднання з двома іншими львівськими клубами.
16 Жовтня, 2019 р., 16:35
В межах природного заповідника «Розточчя» відбувся районний науково-практичний семінар «Природоохоронна територія, як базова навчальна платформа Нової української школи» для вчителів географії Яворівського району
16 Жовтня, 2019 р., 16:31
Сьогодні, 16 жовтня, голова Львівської ОДА Маркіян Мальський зустрівся із головою Львівського регіонального офісу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Георгіосом Каллінісом.
16 Жовтня, 2019 р., 16:30
15 жовтня 2019 р, відбувся Breast brunch з людьми, які формують суспільну думку. Дату вибрано не випадково, адже саме 15 жовтня в усьому світі відзначається День боротьби з раком молочної залози.
16 Жовтня, 2019 р., 16:29
Напередодні Дня захисника України, річниці створення Української Повстанської Армії, Свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва на Львівщині відбулася загальнообласна акція «Дякуємо ветеранам УПА».
16 Жовтня, 2019 р., 16:28
Благодійна організація "Благодійне товариство "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД" м.Львів реалізувала проект «ВІЛ/СНІД, туберкульоз, вірусний гепатит С та паліатив: руйнуємо міфи!», який став переможцем конкурсу проектів для ІГС.
16 Жовтня, 2019 р., 10:07
14 жовтня в с. Раденичі на Мостищині урочисто відкрили та освятили після проведення реконструкції символічну могилу Борцям за волю України.
16 Жовтня, 2019 р., 10:06
Аграрії Львівщини проводять польові роботи та збирають врожай. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.
16 Жовтня, 2019 р., 10:05
Львівська обласна бібліотека для дітей нагадує, що вже традиційно у другій половині жовтня у бібліотеці відбудеться Свято української книги. Свято відбуватиметься з 16 по 26 жовтня 2019 року.
16 Жовтня, 2019 р., 10:04
31 жовтня - 1 листопада у Львові відбудеться масштабна економічна подія - XІX Міжнародний економічний форум «Invest In Lviv Region». Організатори заходу - Львівська обласна державна адміністрація. Зареєструватись для участі у заходах 1-го дня XІX Міжнародного економічного форуму можна за посиланням.