Новини Львівщини

29 Жовтня, 2019 р., 11:18
На підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства з 15 жовтня по 23 жовтня незалежною аудиторською компанією SGS проводився черговий наглядовий аудит відповідності ведення лісового господарства на підприємствах принципам та критеріям FSC® (Лісової Опікунської Ради).
29 Жовтня, 2019 р., 11:17
Підприємства переробної промисловості Львівщини до Зведеного бюджету України у січні-вересні 2019 року сплатили 4 388,5 млн. грн., що на 84,2 млн. грн., або на 2% більше проти аналогічного періоду 2018 року.
29 Жовтня, 2019 р., 09:36
28 жовтня заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод оглянув загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів у селі Нижня Яблунька Турківського району. Відтак, оглянувши школу, Юрій Холод доручив управлінню капітального будівництва перерахувати проектно-кошторисну документацію та відновити будівництво навчального закладу у наступному році.
29 Жовтня, 2019 р., 09:35
Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА спільно з Львівським кіноцентром розпочинає показ фільму «Позивний Бандерас» для молоді з  районів Львівщини. Основна мета таких показів – ознайомлення шкільної молоді із сторінками сучасної історії та героями, які стали на захист української держави.
29 Жовтня, 2019 р., 09:34
Сьогодні, 28 жовтня, відбулась виїзна нарада щодо стану реалізації проекту із будівництва амбулаторій сімейної медицини у c. Нижня Яблунька Турківського району, участь у якій взяв заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод.
29 Жовтня, 2019 р., 09:32
На Львівщині погодні умови посприяли збору урожаю  пізніх зернових, технічних культур та овочів.
28 Жовтня, 2019 р., 16:17
26 жовтня, Львівська обласна державна адміністрація спільно з представниками Патрульної поліції у Львівській області і за підтримки Консультативної Місії ЄС провели інформаційну кампанію "Безпечні дороги", в межах якої відбувся велопробіг.
28 Жовтня, 2019 р., 16:16
28 жовтня за підтримки державного підприємства "Сколівське лісове господарство" проведено озеленення території Сколівської школи мистецтв. Незважаючи на перший день осінніх канікул учнями школи разом із викладачами було закладено алею туї західної (форма шаровидна). Попрацювали злагоджено, із надією, щоб з кожним роком наше місто Сколе ставало все кращим та зеленішим.
28 Жовтня, 2019 р., 16:15
Cьогодні, 28 жовтня, перебуваючи із робочою поїздкою у Турківському районі, заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод оглянув  помешкання, яке планують закупити для особи, з числа дітей-сиріт.
28 Жовтня, 2019 р., 16:14
У суботу, 26 жовтня, за ініціативи громадської організації «Добро.Дій» та за підтримки Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства і державних лісогосподарських підприємств відбулась громадська Акція осіннього садіння лісу.