Мистецькі школи запрошують до участі у конкурсі

Дата: 03.06.2020 15:37

Департамент з питань культури, національностей та релігій оголошує прийом заявок на конкурс «Топ-10 мистецьких шкіл».

Конкурс має на меті забезпечення сприятливих умов для активізації та розвитку навчального процесу в мистецьких школах та надання їм фінансового ресурсу для розвитку. Проводиться серед мистецьких шкіл Львівської області.

Фінансовий ресурс на реалізацію Конкурсу передбачений Комплексною програмою розвитку культури Львівщини на 2020 рік та становить 600 тис грн. Розмір фінансового ресурсу на одну мистецьку школу становить 60 тис гривень.

Заявка та супровідні матеріали на Конкурс приймаються з 3 червня до 30 червня на електронну адресу департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації: uklviv@ukr.net з поміткою «На конкурс «Топ-10 мистецьких шкіл».

Телефон для довідок: (032) 261-29-89. Зразок заяви, аплікаційна форма додаються