Відбувся семінар-практикум для вчителів 2 класів Козівського освітнього округу

Дата: 29.01.2020 16:57

Фото без описуВ теплій дружній атмосфері 29 січня 2020 року на базі Тухольківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст-ДНЗ» відбувся семінар-практикум для вчителів 2 класів Козівського освітнього округу «Формування читацької компетентності другокласників». Вміти читати, бути читачем – це високе мистецтво, якого можна досягнути, якщо наполегливо вчитися. Це складне завдання потребує і компетентного вчителя, який володіє інноваційними методиками, вміє мотивувати до читання учня. Проводячи майстер-клас «Формування читацької компетентності другокласників», методист С.Готиш акцентувала увагу присутніх на питаннях, які можна виміряти, оцінити в читацькій компетентності ,звернула увагу на прагматичний аспект в читанні, що необхідний для успішної самореалізації в житті, ознайомила з видами роботи Фото без описуз медіатекстами, зокрема з буктрейлерами (короткі відеорозповіді про книгу).
«Передувала велика практика, щоб діти так працювали», «діти на уроці впевнені, вільно почуваються», «вчитель дає можливість краще пізнати себе, свої сильні сторони, таланти», «вчитель заохочує дітей та додає впевненості в собі», «на уроці легко і цікаво для дітей» - такі враження учасників семінару про заняття з дітьми вчителя Тухольківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст-ДНЗ», людини з цікавим індивідуальним педагогічним почерком, тренера НУШ Тхорів Ірини Іванівни.