Новини Львівщини

11 Червня, 2018 р., 10:00
8 червня  у межах ініціативи «УКРАЇНСЬКИЙ ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ-2020» відбувся форум «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці». Форум об’єднав молодь Львівської області та представників провідних компаній України. Мета заходу – посилити діалог між молоддю та роботодавцями заради кращого працевлаштування молоді та розвитку країни.
11 Червня, 2018 р., 09:58
В Україні визначили переможців XVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика. Ними стали 14 школярів та студентів, яким призначили стипендії Президента України. Серед стипендіатів – учениця Червоноградської школи № 1 Ольга Бучек та студентка Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка Марія Дрич.
11 Червня, 2018 р., 09:57
У травні цього року  ГУ Держпраці у Львівській області винесено 73 постанови щодо застосування штрафних санкцій за порушення законодавства про працю на загальну суму 10 454 069 гривень. Зокрема за порушення вимог абзацу 2 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України було винесено 10 постанов про накладення штрафу на загальну суму 5 026 050 гривень.  Йдеться про порушення, що стосуються належного оформлення трудових відносин із 45 працівниками. Вони працювали в будівництві, охоронній і виробничій сферах та торгівлі.
11 Червня, 2018 р., 09:56
Двоє школярів з Києва та Львова представлятимуть Україну у фіналі конкурсу Міжнародних молодіжних дебатів, який відбудеться 20 вересня 2018 року в Братиславі (Словаччина). Перемогу у Всеукраїнському етапі здобув Ярема-Лука Єлейко, учень львівської школи № 28. Друге місце посіла учениця київської школи № 239 Дарія Козак. Разом з іншими учасниками вони дискутували німецькою на тему: «Чи повинна зовнішня незалежна організація бути відповідальною за боротьбу з корупцією в Україні?».
11 Червня, 2018 р., 09:54
Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА регулярно проводить виїзні наради щодо здійснення моніторингу використання енергетичних ресурсів бюджетними закладами громад та районів області.
08 Червня, 2018 р., 15:56
Сьогодні, 8 червня, на території Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького відбулась передача вертольота Ка-226 від Львівської обласної державної адміністрації до сфери управління Міністерства оборони України.
08 Червня, 2018 р., 15:55
Cьогодні, 8 червня, відзначили переможців Обласної дитячої мистецької премії «Талановита Львівщина», лауреатами якої стали колективи, учні мистецьких шкіл та музичних коледжів області.
08 Червня, 2018 р., 15:54
Цьогоріч на державну підтримку з державного бюджету фінансовий ресурс у розмірі 6,3 мільярди гривень, з яких 4 мдрд скерували на галузь тваринництва. У державній підтримці у галузі тваринництва передбачили і підтримку для селянських господарств.
08 Червня, 2018 р., 15:43
Розпочинається сезон заготівлі лісових ягід, грибів, горіхів, дикорослих плодів, лікарських рослин. Відтак, затверджено ліміти спеціального використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійсненні побічних лісових користувань у 2018 році.
08 Червня, 2018 р., 15:42
У вівторок, 12 червня, відбудеться аукціон з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності(за межами населеного пункту). Земельний аукціон буде проводитись за адресою: м. Львів, вул. Сахарова,46.