Новини Львівщини

12 Червня, 2018 р., 12:42
Майже 2,4 млн грн з початку цього року надійшло з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на рахунки працедавців Львівщини для покриття витрат зі сплати єдиного соціального внеску.
12 Червня, 2018 р., 12:41
Уряд ухвалив ініційований Мінприроди перший пакет змін щодо спрощення ведення бізнесу та стимулювання інвестицій у галузь надрокористування в Україні. Як зазначив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, ним передбачено внесення змін до постанов Кабінету Міністрів №594 і №615, які регулюють цю сферу.
12 Червня, 2018 р., 12:40
На Львівщині триває другий тиждень літньої програми Львівської обласної бібліотеки для дітей «1000 реалізованих мрій». Зокрема цього тижня маленькі відвідувачі дізнаються про те, які звички і вчинки вирізняють людей, котрі досягли життєвих висот, а також про цікаві, незвичні, перспективні професії.
12 Червня, 2018 р., 12:39
6-10 червня 2018 року у київському Гідропарку на головній арені «Міста Спорту» тривав чемпіонат України з пляжного гандболу серед жінок. Змагалися дев’ять команд, серед них й дві титуловані команди класичного гандболу - львівська «Галичанка» (чемпіон жіночої Суперліги) та херсонська «Дніпрянка» (бронзовий призер).
12 Червня, 2018 р., 12:38
Сьогодні, 12 червня, у Львові триває одноденний семінар зі зміцнення спроможностей для практиків НАБУ на тему: «Транскордонна співпраця правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування».
12 Червня, 2018 р., 12:37
У п’ятницю, 15 червня, відбудеться семінар для представників об’єднаних територіальних громад, громадськості Львівщини, відповідальних осіб за напрям міжнародної технічної допомоги у структурних підрозділах Львівської ОДА, райдержадміністраціях, міських радах із ефективного залучення коштів міжнародної технічної допомоги.
12 Червня, 2018 р., 09:55
У Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відбувся круглий стіл «Стратегічні напрями реалізації Цілей сталого розвитку ООН для забезпечення розвитку еколого-економічних систем гірських територій Львівської області». Захід об’єднав науковців, практиків і представників громадських організацій.
12 Червня, 2018 р., 09:54
З 6 по 10 серпня у Турківському районі стартує літня школа для прийомних батьків, батьків-вихователів  та дітей.
11 Червня, 2018 р., 17:52
Сьогодні, 11 червня, у Головному територіальному управлінні юстиції у Львівській області, під головуванням Міністра юстиції Павла Петренка, відбулось засідання регіонального штабу з питань ліквідації заборгованостей з виплат по заробітній платі.
11 Червня, 2018 р., 17:51
Сьогодні, 11 червня, у Львівському національному університеті ветеринарної медицини  та біотехнологій імені С.З. Гжицького відбувається засідання круглого столу «Стратегічні напрями реалізації Цілей сталого розвитку ООН для забезпечення розвитку еколого-економічних систем гірських територій Львівської області».