Новини Львівщини

14 Серпня, 2018 р., 16:27
Як повідомляє Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства, загальна площа лісокультурного фонду, станом на 1 січня 2017 року, становила 2850 га. В 2017 році підприємствами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства забезпечено лісовідновлення 3033 га, з них 1654 га - створено  лісові культури (55% від загальної площі лісовідновлення), при річному плані 1483га, а природне відновлення лісів забезпечено на площі  1379 га  (45%).
14 Серпня, 2018 р., 14:35
У загальному рейтингу областей Львівщина посіла перше місце. Про це йшлося сьогодні, 14 серпня, під час селекторної наради під головуванням заступника міністра охорони здоров'я України Романа Ілика. Рейтинг формується на підставі аналізу різних показників, як от кількість аптек, що беруть участь у програмі, кількість хворих у розрахунку на одну аптеку, кількість використаних коштів, середня вартість рецепту тощо.
14 Серпня, 2018 р., 14:33
Упродовж 17 – 22 серпня на Львівщині триватиме Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл, участь у якому візьмуть понад 200 учасників із 36 країн з усіх континентів світу. Відтак, у межах Форуму відбудеться  дефіле українських учителів із 36 країн світу у національному одязі від дизайнера Людмили Сєдової.
14 Серпня, 2018 р., 14:32
Упродовж 17 – 22 серпня на Львівщині триватиме Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл. «Вперше за часів незалежності України на Львівщині відбудеться Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл. Захід має дуже велике значення, адже до нас, на Львівщину, прибудуть понад 200 учасників із 36 країн з усіх континентів світу. Ми переконані, що світове українство, кожен вчитель, який працює з українцями за кордоном  - це та культурна дипломатія, яка створює імідж держави. Завдяки цим людям, ми можемо нести правду про події в Україні і займатися промоцією нашої держави, культури та мистецтва далеко за її межами», - зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Мирослава Туркало.
14 Серпня, 2018 р., 14:30
Сьогодні, 14 серпня, у Львівській ОДА стартували навчання з підготовки проектів для отримання секторальної бюджетної підтримки ЄС. Учасників ознайомили із конкурсами, які стартують восени та умовами і можливостями для участі.
14 Серпня, 2018 р., 12:41
У понеділок, 13 серпня, в Палаці учнівської молоді відбувся гала-концерт ІІІ Міжнародного фестивалю української пісні і танцю, у якому взяло участь 12  хореографічних колективів з Канади.  Близько 250 молодих людей з Вінніпегу, Калгарі, Саскатуна, Ванкувера, Реджайни та Едмонтона впродовж кількох днів демонстрували на сценічних майданчиках Львова високий рівень хореографічної майстерності, нову та цікаву інтерпретацію українського народного танцю.
14 Серпня, 2018 р., 10:43
Про виконання природоохоронних заходів, які фінансуються за рахунок коштів державного фонду охорони навколишнього природного середовища повідомив сьогодні, 13 серпня, директор департаменту екології та природніх ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник. Зазначимо, що у 2018 році для виконання природоохоронних заходів на території області виділено 45 млн 141 тис грн.
14 Серпня, 2018 р., 10:41
На Львівщині триває процес передачі гідротехнічних споруд області у комунальну власність органам місцевого самоврядування. Про це сьогодні, 13 серпня, повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник. Відтак, станом на 7 серпня, на території Львівської області налічується – 4206 ГТС, з них – 2364 є безхазяйними.
14 Серпня, 2018 р., 10:40
Журналістів запрошують акредитуватися, щоб бути в курсі усіх новин Book Forum та першими дізнаватись про гостей, учасників, авторів книжкового форуму. Події минулорічного, 24 Форуму видавців у Львові, висвітлювали 789 акредитованих журналістів із 320 ЗМІ. Анкета для акредитації:  bit.ly/akredytatsija_25BookForum.
14 Серпня, 2018 р., 10:37
 13 серпня  460 учасників Всеукраїнського вишколу «Джура - Прикордонник» розпочали навчання, яке передбачає теоретичну та практичну складову вивчення роботи Держприкордонслужби. Сотні «Бандерівці», «Мазепинці» та «Бульбівці» мали змогу ознайомитись із історією Державної прикордонної служби, пройти практичний курс із слідознавства, топографії, тактичної медицини, відпрацювати нормативи з розбирання –збирання АК 74, ПМ, спорядження магазинів, стрілецької  зброї, ручних осколкових гранат, мін, загальний курс дресирування.