Новини Львівщини

03 Вересня, 2018 р., 09:42
1 весеня, у День знань, відбулась урочиста посвята першокурсників у студенти Національного університету "Львівська політехніка".
03 Вересня, 2018 р., 09:40
31 серпня, у Музеї народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького відбувся Благодійний пластовий пікнік. Долучився до заходу голова Львівської ОДА Олег Синютка, якому пластуни вручили пластову прият-хустку.
03 Вересня, 2018 р., 09:27
1 вересня – старт Нової української школи. Відтак, першокласники навчатимуться уже за новим стандартом освіти. Про це йшлося сьогодні під час дискусії “Нова українська школа: старт реформ на Львівщині”. Як повідомила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, на реалізацію Нової української школи  з державного бюджету Львівській області виділили кошти у сумі  99 млн гривень.
03 Вересня, 2018 р., 09:25
До 5 вересня триває реєстрація учасників з Львівської області на Всеукраїнську гру «Теренова гра «СІЧ – сила і честь» ім. Чучупак. Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації та у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцьк з 20 по 23 вересня 2018 року проводитимуть у Черкаській області (Чигиринський район, с. Буда, урочище Холодний Яр) Всеукраїнську гру «Теренова гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак.
03 Вересня, 2018 р., 09:22
31 серпня  у Львівській Політехніці, відбувся семінар «Реформи в сфері енергоефективності – нові можливості для розвитку громад». Участь у заході взяли представники районних державних адміністрацій, міст, об’єднаних територіальних громад, ОСББ, наукового середовища. Із реалізацією енергоефективних заходів у Львівській області присутніх ознайомив т.в.о. директора департаменту паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА Михайло Грет.
31 Серпня, 2018 р., 16:50
З початку 2018 року завдяки впровадженню системи електронних закупівель «Prozorro» на Львівщині зекономили 911,6 млн гривень. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.
31 Серпня, 2018 р., 16:49
20-23 вересня в урочищі Холодний Яр, що на Черкащині, відбудеться всеукраїнський захід – «Теренова гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак, спрямована на вшанування героїв українського народу, які боролися за незалежність та територіальну цілісність держави.
31 Серпня, 2018 р., 16:26
22 вересня у  Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться  творча зустріч з письменницею Світланою Талан.
31 Серпня, 2018 р., 14:45
31 серпня, відбулись урочистості з нагоди першої річниці роботи 25-ого Навчального центру Військової служби правопорядку Збройних сил України.
31 Серпня, 2018 р., 14:43
31 серпня, на площі біля пам’ятника Івану Франкові відбулась посвята першокурсниківЛьвівського Інституту економіки і туризму посвятили у студенти.