Новини Львівщини

30 Серпня, 2018 р., 09:30
Упродовж двох днів, 27-28 серпня, делегація представників Каунаського окружного архіву (Литва) відвідала Державний архів Львівської області.
29 Серпня, 2018 р., 16:26
Сьогодні завершився вже 4-й Курс свідомих «Включайся», спрямований на підвищення рівня особистої безпеки молоді.
29 Серпня, 2018 р., 16:24
З 21 по 26 серпня в селі Великі Сорочинці Полтавської області, на батьківщині  Миколи Гоголя відбувся ювілейний двадцятий Національний Сорочинський ярмарок.
29 Серпня, 2018 р., 16:23
При департаменті економічної політики Львівської ОДА діє сектор із просування експорту. Як інформують у департаменті, на супроводі сектору вже перебуває 48 підприємств-екпортерів.
29 Серпня, 2018 р., 16:22
Третій всеукраїнський Фестиваль “Вітер На-Дії” відбудеться 16 вересня у Львові в Центрі Митрополита Андрея Шептицького (УКУ). Організатором Фестивалю є Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ разом з Українським католицьким університетом, за підтримки Львівської облдержадміністрації та Львівської міської ради.
29 Серпня, 2018 р., 15:01
Перший урок у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах Львівщини відбудеться під гаслом «Я – українець». "У навчальному процесі значну увагу варто приділяти національно-патріотичному вихованню. Тому перший урок буде патріотичного спрямування – теми можуть бути різними. Зокрема у першому класі – «Я люблю свою країну» чи «Діти об’єднують Україну», а у старших класах ці теми можуть бути поглиблені», - наголосила директор департаменту освіти і науки Львівська ОДА Любомира Мандзій.
29 Серпня, 2018 р., 14:59
Львівський музей історії релігії презентує  виставку «ПРАВОСЛАВ’Я ART». Це творчий доробок Наталії Теодорату і її батька, Богдана Носача присвячений 1030-річчю Хрещення Київської Русі.  Виставка «ПРАВОСЛАВ’Я ART» – це іконописні твори Наталії Теодорату і різьба на дереві Богдана Носича.
29 Серпня, 2018 р., 14:06
Кабінет Міністрів постановою від 13 червня 2018 року № 509 вніс зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України стосовно термінів використання аналогової технології телевізійного мовлення. Відтак 31 серпня 2018 року аналогове телевізійне мовлення припиняється на всій території країни. Місяць тому, 31 липня, відбулося вимкнення аналогового радіосигналу в Києві й Кіровоградській області.
29 Серпня, 2018 р., 14:05
З нагоди міжнародної зустрічі сімейних лікарів у Львові, яка відбувається з 25 по 29 серпня, участь в обговоренні трансформації первинної медичної  допомоги взяли керівництво МОЗ та НСЗУ спільно з українськими та закордонними сімейними лікарями. За сприяння Департаменту охорони здоров’я голова Національної служби здоров’я Олег Петренко 28 серпня взяв участь в експрес-сесії "Школи успішного медичного менеджера - 2018" для керівників закладів охорони здоров’я області. Також участь в заході взяла Тетяна Орабіна, начальник Управління координації центрів реформ МОЗ України.