Новини Львівщини

12 Вересня, 2018 р., 09:15
Учора, 10 вересня, відбулося засідання Комісії екології та природних ресурсів Громадської ради при Львівській облдержадміністрації. Участь у засіданні взяв директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник, начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич.
12 Вересня, 2018 р., 09:14
11 вересня  на полігоні твердих побутових відходів у Новояворівську запустили сучасну сортувальну лінію. Це вже друга лінія, що закупили і змонтували за кошти резервного фонду державного бюджету. Продуктивність лінії для сортування відходів становить 15 т/год. Вартість лінії для сортування твердих побутових відходів становить 5 473 333,33 грн.
11 Вересня, 2018 р., 17:30
Сьогодні голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з Уповноваженим Президента України з прав дитини Миколою Кулебою.
11 Вересня, 2018 р., 17:29
У середу, 12 вересня, на сцені Першого українського театру для дітей та юнацтва у Львові, Ризький український народний театр презентуватиме виставу «Украдене щастя» за однойменною драмою Івана Франка. Про це інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.
11 Вересня, 2018 р., 17:28
11 вересня, в актовій залі теоретичного корпусу ЛНМУ імені Данила Галицького, відбулася навчально-практична конференція у межах освітнього Проекту «Школа ендокринолога» для сімейних лікарів та ендокринологів.  Конференція організована Українською Асоціацією клінічних ендокринологів спільно з Департаментом охорони здоров’я ЛОДА та Львівською обласною асоціацією ендокринологів.
11 Вересня, 2018 р., 17:27
На два дні 13-14 вересня на Арену Львів з’їдуться експерти з України і з-за кордону, які обговорюватимуть реформи в екологічному законодавстві, європейський досвід реорганізації ринку комунальних послуг, інвестиції в проекти модернізації інфраструктури, використання відходів як вторинної сировини, енергоощадні та екологічні проекти в Україні.
11 Вересня, 2018 р., 17:26
На продовження робіт з реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру (ІІ пускового комплексу) Урядовою постановою у 2018 році із загального фонду державного бюджету обласному бюджету передбачена субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 30 млн грн, з яких на сьогодні отримано 15,1 млн гривень.
11 Вересня, 2018 р., 17:24
Упродовж 10-11 вересня у Львівській ОДА тривав семінар щодо підготовки інфраструктурних проектів та проведення закупівель за підтримки COST.
11 Вересня, 2018 р., 15:40
Сьогодні, 11 вересня, за участі Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби відбувся семінар-нарада з питань реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Львівській області.
11 Вересня, 2018 р., 15:38
13 вересня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбудеться перший Львівський обласний форум “Українська сім'я: виклики і завдання”. Про це повідомили сьогодні під час брифінгу.