Новини Львівщини

26 Вересня, 2018 р., 16:33
19 вересня Кабінет Міністрів України вніс зміни у порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.
26 Вересня, 2018 р., 16:32
Сьогодні, 26 вересня, стартував регіональний тренінг: "Розробка та управління проектами, що фінансуються за державні кошти".
26 Вересня, 2018 р., 16:31
Президент Петро Порошенко високо оцінив зусилля української громади в США у питанні визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу.
26 Вересня, 2018 р., 16:28
Сьогодні, 26 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із литовськими експертами проекту «Досвід Литви для України – нові можливості співпраці з ЄС», аби узгодити напрями подальшої співпраці.
26 Вересня, 2018 р., 16:27
29 вересня у парку “Погулянка” стартує благодійний міні-марафон The Color Run, спрямований на допомогу  безпритульним тваринам.
26 Вересня, 2018 р., 16:26
Сьогодні, 26 вересня, в межах промоційного туру Україною, представники туристичного бізнесу Канади вперше прибули на Львівщину. В межах візиту канадські туроператори зустрілись із першим заступником голови Львівської ОДА Ростиславом Замлинським.
26 Вересня, 2018 р., 16:23
Президент Петро Порошенко наголошує на підтримці ініціативи України про запровадження на Донбасі миротворчої місії під егідою ООН. На зустрічі з лідерами української громади в США в рамках робочої поїздки до Сполучених Штатів, Глава держави розповів, що сьогодні виступав на заході високого рівня щодо діяльності ООН з підтримання миру в рамках участі у 73-й сесії Генеральної Асамблеї ООН, де наголосив на необхідності запровадження миротворчої місії ООН на Донбасі.
26 Вересня, 2018 р., 16:22
Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Сполучених Штатів Америки вручив високі державні нагороди на зустрічі з лідерами української громади в США.
26 Вересня, 2018 р., 10:29
Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України включило до Реєстру промислових парків індустріальний парк "Захід Ресурс" (Городок Львівської обл.)
26 Вересня, 2018 р., 10:27
25 вересня, у Галичі відбулась презентація проектів-переможців Всеукраїнського конкурсу на кращу  проектну пропозицію щодо  реабілітації собору Успіння Пресвятої Богородиці.