Новини Львівщини

28 Вересня, 2018 р., 10:52
Департамент освіти і науки Львівської ОДА оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директорів ВПУ № 34 м. Стрия, ДПТНЗ «Стрийське вище художнє професійне училище», Золочівського професійного ліцею, Поморянського професійного ліцею, ДПТНЗ «Сокальський професій ліцей», ДНЗ «Художнє професійно-технічне училище ім. Й.П. Станька».
28 Вересня, 2018 р., 10:51
Сьогодні, 28 вересня, розпочався Український Жіночий Конгрес, на який з'їхалися представники ООН, Народні депутати, науковці, громадські активісти із різних областей України.
28 Вересня, 2018 р., 10:49
Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади провідного спеціаліста відділу бюджетного фінансування, бухгалтерського обліку і звітності та управління персоналом управління стратегічного планування, підприємництва та фінансового забезпечення департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації.
28 Вересня, 2018 р., 10:48
У суботу, 29 вересня, у Яворівський Парк відбудеться молодіжний фестиваль української туристичної пісні «Бабине літо 2018».
28 Вересня, 2018 р., 10:47
Сьогодні, 27 вересня, у Міжнародному аеропорту "Львів" імені Данила Галицького у  межах мистецького проекту "Украі?нські Амаzонки" відбувається унікальний етнопоказ за участі жінок-учасниць бои?ових діи? на Сході Украі?ни, волонтерок та віи?ськових журналісток.
28 Вересня, 2018 р., 10:44
Цього тижня з метою надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю в межах Комплексної програми надання медичної допомоги мешканцям Львівської області на 2017-2020 роки виділили 10,1 млн грн.
27 Вересня, 2018 р., 17:36
З нагоди відзначення 100-річчя ЗУНР та 100-річчя Української революції на Львівщині триває проект «Відновлені імена героїв». Метою проекту є вшанування пам’яті до сьогодні не відомих стрільців УГА, які загинули в боях за незалежність України протягом 1918-1919 років. Зазначимо, що імена героїв віднайдені працівниками КП ЛОР «Доля» під час роботи в фондах Державного архіву Львівської області. Роботи з пошуку імен вояків УГА ведуться упродовж трьох останніх років.
27 Вересня, 2018 р., 17:35
22-23 вересня у Києві відбувся ІІ Фестиваль крафтового сиру України «Cheese Awards Day 2018». До заходу долучились 60 найкращих виробників крафтового сиру з усієї України, а за звання найкращого "змагалися" 300 сирів-номінантів. Львівщину представили  на ярмарку продукцією сироварень «Джерсей» та ТзОВ «Еко Газда». А у конкурсі на звання найкращого Cheese Awards Day 2018 позмагалися компанії:  «Гарбузовий Рай», «Джерсей» «Сирні Мандри».
27 Вересня, 2018 р., 17:34
Львівська область входить у трійку лідерів із реалізації програми «Доступні ліки». Зокрема із квітня минулого року, відколи почала працювати програма, на Львівщині отримали рецепти на «Доступні ліки» понад 530 тисяч мешканців. Про це інформують у Міністерстві охорони здоров’я України.
27 Вересня, 2018 р., 17:33
Сьогодні, 28 вересня, розпочався спільний проект департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та громадської організації "Міжнаціональний центр неформальної освіти" в напрямку молодіжних обмінів між Сходом і Заходом.