Новини Львівщини

Сторінка на стадії наповнення

1 березня – Всесвітній день імунітету

Дата створення: 16:53 01.03.2017, Переглядів: 93

Сьогодні, 1 березня, у світі відзначають Всесвітній день імунітету. Його відзначають щорічно з 2002 року за ініціативою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, аби привернути увагу до імунних захворювань. Про це повідомили у департаменті охорони здоров'я Львівської ОДА.

На Дрогобиччині відкрили відновлений тваринницький комплекс

Дата створення: 16:52 01.03.2017, Переглядів: 126

У вівторок, 28 лютого, у с. Літиня Дрогобицького району відкрили реконструйований тваринницький комплекс із розведення та вирощування свиней ТзОВ "Літенське". Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Львівська обласна дитяча клінічна лікарня "ОХМАТДИТ" отримала медичне обладнання

Дата створення: 16:51 01.03.2017, Переглядів: 264

Всеукраїнський благодійний фонд "Серце до Серця" передав реанімаційне медичне обладнання ЛОДКЛ "ОХМАТДИТ". Про це повідомили у департаменті охорони здоров'я Львівської ОДА.

Бойова машина “Фантом” із львівськими компонентами посіла ІІ місце на міжнародній військовій виставці в Абу-Дабі

Дата створення: 16:49 01.03.2017, Переглядів: 135

Державний концерн “Укроборонпром” представив здобутки вітчизняного оборонно-промислового комплексу на головній  міжнародній військовій виставці року – IDEX-2017.

Департамент освіти і науки ЛОДА запрошує на роботу

Дата створення: 16:48 01.03.2017, Переглядів: 194

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії "В":

Торік "Укроборонпром" замовив продукції у підприємств Львівщини на 160 млн грн

Дата створення: 16:46 01.03.2017, Переглядів: 101

Загальна сума за укладеними у 2016 році договорами між підприємствами-учасниками ДК "Укроборонпром" та підприємствами Львівської області у рамках проведення робіт з виробничої кооперації та імпортозаміщення склала 160,2 млн грн. Такими є результати підписаного 10 квітня 2015 року Меморандуму про співпрацю між ДК "Укроборонпром" та Львівською обласною державною адміністрацією.

Мешканців Львівщини запрошують на традиційне сходження на вершину українських Карпат

Дата створення: 16:36 01.03.2017, Переглядів: 141

Управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації спільно з обласною федерацією спортивного туризму та туристсько-альпіністським центром "Скеля" запрошують усіх бажаючих до участі у традиційному масовому сходженні на гору Говерла "Говерляна-2017". Сходження відбудеться 25 березня 2017 року. Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Оксана Вацеба.

У ЛОДА оголосили конкурс на посаду директора департаменту соціального захисту населення

Дата створення: 16:34 01.03.2017, Переглядів: 212

Львівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Сім навчальних закладів області стали переможцями всеукраїнського конкурсу від Фонду Кличка

Дата створення: 16:32 01.03.2017, Переглядів: 136

Днями завершився п’ятий всеукраїнський конкурс за "Посилку успіху" від Фонду Кличка, який зібрав понад 1 тисячу учасників. Учні, вчителі, батьки та представники активних громад з усієї України об’єдналися у боротьбі за новий спортивний інвентар для школи або спортивної секції.

Обережно – крихкий лід: застерігає департамент цивільного захисту

Дата створення: 12:42 01.03.2017, Переглядів: 148

Департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації застерігає мешканців області про небезпеку виходу на льодові покриття водойм. Затятих рибалок також просять подбати про особисту безпеку та утриматись від підльодної риболовлі.