Новини Львівщини

20 Квітня, 2017 р., 17:21
У І кварталі надходження податку на додану вартість (ПДВ) від платників податків Львівщини склали 654 млн грн. Зокрема, у березні вони сплатили 191,5 млн грн ПДВ. Про це повідомили в ГУ ДФС у Львівській області.
20 Квітня, 2017 р., 17:19
Сьогодні, 20 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка взяв участь у засіданні міжвідомчого оперативного штабу державної комісії з питань ТЕБ та НС щодо ускладнення погодних умов в Україні під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.
20 Квітня, 2017 р., 17:17
У четвер, 20 квітня, на площі навпроти головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося традиційне свято професійно-технічної освіти Львівщини "Великодні дзвони – 2017". Свої здобутки презентували на виставці представники 26 професійно-технічних закладів області.
20 Квітня, 2017 р., 17:13
20 квітня, у львівському Палаці Потоцьких голова Львівської облдержадмінстрації Олег Синютка зустрівся з Генеральним директором імператорського палацу-музею Гугун у Пекіні (Китай) Шань Цзісяном. Сторони обговорили потенційну співпрацю у сфері культури та збереження пам’яток.
20 Квітня, 2017 р., 17:09
У квітні Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом "гроші ходять за дитиною" у сумі 1 613,9 тис грн.
20 Квітня, 2017 р., 17:07
19 квітня, у межах проектів міжнародної технічної допомоги, що реалізує Центральна виборча комісія та Міжнародна фундація виборчих систем (IFES), у приміщенні Львівської облдержадміністрації відбулося навчання членів дільничних виборчих комісії щодо підготовки і проведення місцевих виборів 30 квітня.
20 Квітня, 2017 р., 11:22
На Львівщині у межах весняного призову у військових комісаріатах області продовжують приймати майбутніх солдатів. Відтак на 100% мають виконати план.
20 Квітня, 2017 р., 11:20
20 квітня, у Львові презентують  відреставроване  великоформатне полотно невідомого художника XVIII століття “Вінчання князя Миколи Радзивілла з Катериною Гонзаго".
20 Квітня, 2017 р., 11:19
19 квітня, під час установчих зборів сформували новий склад Громадської ради при Львівській облдержадміністрації. Вона складатиметься з 187 осіб. На посаду голови претендує 9 членів Громадської ради.
20 Квітня, 2017 р., 11:17
Напрямки співпраці у туристичній, деревообробній, економічній сфері та галузі інфраструктури обговорили під час зустрічі у середу, 19 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк із Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом.