Новини Львівщини

19 Квітня, 2017 р., 16:14
Упродовж 27–29 квітня у Львові, на території аеропорту "Львів", відбудеться Міжнародний форум з підтримки фермерства "АГРОПОРТ Захід Львів 2017". Він зорієнтований на розвиток потенціалу дрібних та середніх виробників аграрного сектору, а також промоцію виробничого потенціалу підприємств харчової промисловості Львівської області.
19 Квітня, 2017 р., 11:36
Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
19 Квітня, 2017 р., 11:35
Упродовж 20-23 квітня у польській столиці найсильніші дзюдоїсти Старого світу боротимуться за нагороди чемпіонату Європи. Львівщину у складі збірної України на змаганнях представлятиме атлет з дзюдо Сергій Дребот.
19 Квітня, 2017 р., 11:33
18 квітня у Гетьманській залі Жовківського замку до Дня пам'яток історії та культури презентували видання «Атлас українських історичних міст. Том 3: Жовква». Його видали нещодавно двома мовами - українською та англійською. Про це інформують у департаменті архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.
19 Квітня, 2017 р., 11:31
У січні – лютому 2017 року Львівська область збільшила обсяги продажу товарів за кордон на 43,5% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
19 Квітня, 2017 р., 11:27
 Для підтримки найкращих спортсменів області у межах нової спортивної премії загалом виділено 1 мільйон 500 тисяч гривень.
19 Квітня, 2017 р., 11:24
Платники податків Львівської області в І кварталі сплатили до державного бюджету 321,9 млн грн податку на прибуток. Прогнозні показники перевиконали на 122,1 млн грн.
19 Квітня, 2017 р., 11:14
Інтерв’ю голови Львівської обласної державної адміністрації інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна». Питання: Рік тому ЛОДА оприлюднила стратегію стати фабрикою Європи. Якою мірою вдається реалізувати ці задуми?  Відповідь: Коли підбивали підсумки минулого року, я був приємно вражений – нарахували майже 50 підприємств і серед них такі як «Бадер-Україна», «Фуджікура», де кілька тисяч людей отримали роботу. Уже зараз маємо супровід понад 90 інвестиційних проектів і, очевидно, вийдемо на кінець року з цифрою, на порядок більшою за минулорічну. Плани на квітень-травень показують, що реально відкривати в області два підприємства на тиждень і таким чином вселяти віру в людей, що ми можемо налагодити і виробництво, і життя.
19 Квітня, 2017 р., 11:12
Підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства (ОУЛМГ) за результатами проведення основного сертифікаційного аудиту отримали сертифікат відповідального ведення лісового господарства на наступний 5-річний цикл.
19 Квітня, 2017 р., 11:10
Міністерство освіти і науки України підбило підсумки фінального етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Переможцями від Львівської області стали 13 учнів загальноосвітніх навчальних закладів та 7 студентів і курсантів вищих навчальних закладів.