Новини Львівщини

20 Липня, 2017 р., 16:47
Наказом Мінмолодьспорту України затверджено списки спортсменів, які готуються до участі в Х Всесвітніх Іграх 2017 року,  які відбудуться з 20 до 30 липня 2017 року в м. Вроцлав (Польща).
20 Липня, 2017 р., 16:39
У січні-червні поточного року за посередництвом Львівської обласної служби зайнятості роботою забезпечили 28,2 тис осіб, у тому числі 9,8 тис – з числа безробітних. Послугами базових центрів зайнятості скористалися 35,8 тис мешканців Галичини. Окрім активного пошуку прийнятної роботи, громадянам надавали комплексні та індивідуальні консультації щодо питань профорієнтації, відкриття власної справи, здобуття нового фаху чи підвищення кваліфікації, у тому числі в Львівському центрі професійно-технічної освіти тощо.
20 Липня, 2017 р., 09:48
18 липня відбулася робоча поїздка голови Львівської обдержадміністрації Олега Синютки на Кавельську філію ДП «Укрветсанзавод».
20 Липня, 2017 р., 09:47
Днями у чеському м. Пльзень завершився чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед ветеранів спорту. Єдиним представником збірної команди України на цих змаганнях був майстер спорту з Трускавця Петро Олар.
20 Липня, 2017 р., 09:45
19 липня  у Львівській ОДА, спільно з правоохоронцями, розробили механізм врегулювання проблематики смертності на дорогах.
20 Липня, 2017 р., 09:44
На породному відвалі ПАТ «Львівська вугільна компанія» підрядники працюють у дві зміни.
20 Липня, 2017 р., 09:43
У селі Стара Скварява на Жовківщині продовжує роботу «Літня дитяча гончарна школа", у межах якої місцеві діти вчаться ліпити із глини гончарні вироби.
20 Липня, 2017 р., 09:41
19 липня, під час наради голови Львівської ОДА Олега Синютки з очільниками райдержадміністрацій та головами міст обласного значення обговорили стан реалізації проектів регіонального розвитку.
20 Липня, 2017 р., 09:39
«Стіл графа Бадені» - атракція під такою назвою відбуватиметься під час Першого західноукраїнського фестивалю «Куховарня RadoFest». Стіл завдовжки із футбольне поле засервірують стравами української кухні та частуватимуть усіх присутніх гостей.
20 Липня, 2017 р., 09:38
Уряд вніс зміни до перспективних планів формування територій громад Вінницької, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Черкаської та Чернівецької областей. Відтепер ці громади матимуть підстави  для переходу на прямі міжбюджетні відносини з держбюджетом. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідного розпорядження КМУ.