Новини Львівщини

24 Липня, 2017 р., 09:27
Враховуючи матеріали розгляду пропозицій, поданих у межах громадських обговорень, розглянувши детальний план на засіданні архітектурно-містобудівної ради, Львівська обласна державна адміністрація видала розпорядження, згідно з яким затверджено план території земельних ділянок, що розташовані за межами населеного пункту м. Львова на вул. Замарстинівській на території Львівської міської ради для забезпечення потреб воїнів АТО.
24 Липня, 2017 р., 09:24
У неділю, 23 липня, на Львівщині стартував Чемпіонат світу з радіокерованих метальних моделей планерів F3K. Урочисте відкриття змагань відбулось у Львові біля пам’ятника Шевченкові.
24 Липня, 2017 р., 09:22
У неділю, 23 липня, на Львівщині відбулися заходи із вшанування пам’яті українських вояків, військовиків інших національностей, які загинули у роки Другої світової війни у «Бродівському оточенні».
23 Липня, 2017 р., 13:25
На території міста Львова та області під егідою Координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБУ у Львівській області тривають навчальні тренування силовиків щодо виявлення та знешкодження умовних диверсійних груп.
23 Липня, 2017 р., 13:24
Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу відповідно до нарахованих у липні обсягів у сумі 25,7 млн. гривень.
23 Липня, 2017 р., 13:22
Відповідно до рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради до дитячого будинку сімейного типу в місті Борислав, влаштували на спільне проживання та виховання трьох дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це інформує начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.
23 Липня, 2017 р., 13:13
На території міста Львова та області у період 23-25 липня під егідою Координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБУ у Львівській області проходитимуть навчальні тренування силовиків щодо виявлення та знешкодження умовних диверсійних груп.
23 Липня, 2017 р., 13:12
Завдяки даним номерів та марки машин, отриманих зі зважувалтних комлексів, поліції вдалося швидко встановити недобросовісного перевізника, який напередодні, 21 липня, здійснив скид сміття поблизу села Старий Яричів Кам'янка-Бузького району на Львівщині.
23 Липня, 2017 р., 13:10
Загальні обсяги відтворення лісів за 6 місяців 2017 року склали 2612 га. Зокрема, створено 1467 га лісових культур. Природне поновлення лісів забезпечене на площі 1195 га, що становить 46% від всього обсягу лісовідновлення. Про це повідомили у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.
23 Липня, 2017 р., 13:09
У суботу, 22 липня, у Львівському палаці мистецтв відбулась урочиста академія з нагоди відзначення 25-ліття Товариства політичних в’язнів та репресованих.