Новини Львівщини

12 Вересня, 2017 р., 15:01
Днями Львівська область отримала з державного бюджету субвенцію на виплату державної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
12 Вересня, 2017 р., 15:01
Днями у Музеї народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького відбулось Свято хліба, приурочене завершенню збору урожаю. Усі охочі мали нагоду скуштувати та придбати свіжоспечені хліби, калачі, короваї, кренделики, паляниці, виготовлені із щедрих дарів української землі.
12 Вересня, 2017 р., 10:01
Упродовж минулого тижня з обласного бюджету на заклади соціально-культурної сфери скерували 53, 9 млн гривень. Із них – 2,6 млн грн на забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет та 2,5 млн грн на забезпечення дітей-інвалідів та дітей з важкими інтоксикаціями – медичними препаратами.
12 Вересня, 2017 р., 10:00
У січні–липні 2017 року порівняно з січнем–липнем 2016 року обсяги виробництва у добувній промисловості збільшились на 0,6%, у переробній – на 1,9%, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 3,6%.
12 Вересня, 2017 р., 09:59
Держава має докласти максимум зусиль для поліпшення рівня медицини на селі і прискорення реалізації відповідної програми, переконаний Президент Петро Порошенко.
12 Вересня, 2017 р., 09:57
11 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та голова Львівської облради Олександр Ганущин зустрілися із Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Данія в Україні Рубенсом Медсеном.
12 Вересня, 2017 р., 09:55
Днями відбулося засідання комісії екології та природних ресурсів Громадської ради при Львівській облдержадміністрації. В.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації  Андрій Сенюк  наголосив – необхідно створити НПП «Бойківщина» на території Турківського р-ну Львівської області орієнтовною  площею 16 тис. га.
12 Вересня, 2017 р., 09:54
11 вересня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні на чолі із головою Ертугрулом Апаканом.
12 Вересня, 2017 р., 09:49
Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії “В” - спеціаліста відділу організаційної роботи та контролю апарату Львівської обласної державної адміністрації.
12 Вересня, 2017 р., 09:43
Президент Петро Порошенко наголошує, що  інцидент на прикордонному пункті  Шегині, де позбавлений громадянства України Міхеїл Саакашвілі у силовий спосіб перетнув державний кордон, має бути оцінений виключно у правовий спосіб. Про це Президент сказав на прохання журналістів висловити позицію щодо цього інциденту.