Новини Львівщини

13 Вересня, 2017 р., 09:16
На Львівщині 252 дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування знайшли нові родини. Про це, за підсумками 8 місяців 2017 року, повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.
12 Вересня, 2017 р., 15:33
З 13 до 17 вересня триватиме найбільша книжкова і літературна подія Центрально-Східної Європи – 24 Форум видавців. Участь у Форумі візьмуть 168 видавництв, які видали кілька тисяч нових книжок спеціально до цієї події. Про це розповіли під час прес-конференції з нагоди старту Форуму видавців у Львові сьогодні, 12 вересня.   «Тема цьогорічного Форуму – «Точка творення». На Форумі видавців завжди така потужна концентрація інтелекту, творчого потенціалу, що він стає справжньою «точкою творення», дає імпульс новим книжкам, новим ідеям», - наголосила президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль.
12 Вересня, 2017 р., 15:11
Львівський обласний молодіжний центр оголосив набір у другу школу журналістики за програмою "Стань журналістом у молодіжному просторі 2.0". Навчання є безкоштовним та розпочнеться 5 жовтня.
12 Вересня, 2017 р., 15:10
Сьогодні, 12 вересня, на рахунки ДП "Львіввугілля" надійшли 30 млн гривень за реалізацію вугільної продукції. Про це повідомили у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації. Завдяки цим коштам шахтарям виплатили 32% зарплати за серпень.
12 Вересня, 2017 р., 15:08
У межах триденного туру на Львівщині перебували журналісти та відеоблогери з Китайської Народної Республіки. Делегація прибула в Україну для ознайомлення з Києвом, Харковом і Львовом.
12 Вересня, 2017 р., 15:07
Департамент фінансів Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття  посади головного спеціаліста відділу фінансів гуманітарної сфери бюджетного управління - 1 посада категорії „В”.
12 Вересня, 2017 р., 15:06
Перші уродини Ходорівської громади відзначали впродовж двох днів - 9-10 вересня. На святкування з’їхались не лише жителі з усіх куточків об’єднаної громади, а й гості з гміни Стравчин (Польща) і районного центру смт. Ратне, що на Волині, з якими Ходорівщина підтримує партнерські відносини.
12 Вересня, 2017 р., 15:05
Наказом Мінекономрозвитку індустріальний парк «СІГМА Парк Яричів» включений до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Він став 26-м парком у реєстрі. Площа парку на території Староярчівської сільради Кам'янка-Бузького району Львівської області становить 15,7084 га, заявлений термін функціонування - 50 років.
12 Вересня, 2017 р., 15:04
У 2017 році Василіянський Чин святого Йосафата відзначає 400-ліття із дня заснування. Цю подію Українська Греко-Католицька Церква і Василіянський Чин відзначає у цілому світі. Відтак, впродовж 14-17 вересня на Львівщині триватиме міжнародна наукова конференція під назвою «Чин Святого Василія Великого: історія, сьогодення, перспективи».
12 Вересня, 2017 р., 15:03
Президент України Петро Порошенко присвоїв почесне звання Заслужений працівник фізичної культури і спорту України двом представникам області. Почесні звання отримали Петро Адамик та Петро Яцик.  “За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну діяльність постановляю присвоїти почесне звання “Заслужений працівник фізичної культури і спорту України” Петру Адамику, голові Львівської обласної громадської організації "Федерація регбі Львівщини" та Петру Яцику, тренеру Львівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву "Берізка, – йдеться в указі Президента.