Новини Львівщини

02 Листопада, 2017 р., 10:03
1 листопада, з нагоди відзначення 99-ї річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки та 130-річчя від дня народження Дмитра Вітовського, молодь із 12 вишів області взяла участь у патріотичному квесті «ЗУНР».
01 Листопада, 2017 р., 16:36
У cереду, 1 листопада, з нагоди відзначення 99-ї річниці утворення Західноукраїнської Народної  Республіки біля Меморіалу Українських Січових Стрільців  на Янівському кладовищі відбулось урочисте віче, під час якого вшанували борців за волю України.
01 Листопада, 2017 р., 16:35
Сьогодні, 1 листопада, у львівському виставковому центрі «Південний Експо», стартував найбільший в Україні фестиваль готельно-ресторанного бізнесу «HoReCa Show Lviv». Захід триватиме три дні і поєднає на одному майданчику національний конкурс кухарів, бар-шоу, ярмарок фермерських продуктів, виставку обладнання, школу фуд-журналістики та лекторії від досвідчених готельєрів і рестораторів.
01 Листопада, 2017 р., 16:33
Протягом цього тижня у навчальних закладах Львівщини проходять урочисті заходи з нагоди 99-ї річниці створення Західноукраїнської Народної Республіки.
01 Листопада, 2017 р., 15:22
Міжнародний конкурс дитячого малюнку «Дружать діти на планеті» проходитиме у Мінську з січня по березень 2018 року під патронатом Міністерства освіти Республіки Білорусь та Національного центру художньої творчості дітей та молоді при Міністерстві освіти Республіки Білорусь. Тема конкурсу – «Про що мріють діти?».
01 Листопада, 2017 р., 15:21
Урочистою ходою студентської молоді сьогодні, 1  листопада, відзначили 99-у річницю Листопадового чину та проголошення Західноукраїнської Народної Республіки.
01 Листопада, 2017 р., 15:19
Днями у Львові відбулося чергове засідання обласної комісії щодо розподілу коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів».
01 Листопада, 2017 р., 15:16
Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації спільно з Dis-moll production створив серію соціальних роликів "Безпека на дорозі". У першій частині якого головним героєм став Тарас Стадницький, відомий львівський актор.
01 Листопада, 2017 р., 15:14
31 жовтня 2017 року в столиці України відбулося чергове засідання колегії Міністерства молоді та спорту та засідання Оргкомітету з питань підготовки до Олімпійських та Паралімпійських ігор Пхьончхані-2018. Участь у цих заходах взяв і начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода.
01 Листопада, 2017 р., 15:11
Днями на соціальну підтримку учасників АТО, членів їхніх сімей, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні виділено 177,6  тис. грн, з яких 3,6 тис. грн відшкодовано для надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг родинам Героїв Небесної Сотні.