Новини Львівщини

06 Листопада, 2017 р., 12:23
Днями, у СК «Лірс» міста Жовкви Львівської області, завершилися змагання з настільного тенісу за програмою ХХVI спортивних Ігор Львівщини, X обласних Ігор ветеранів спорту та ІІІ спортивних Ігор серед людей з інвалідністю. У підсумку в кожній категорії визначили переможців та призерів командного заліку.
06 Листопада, 2017 р., 12:23
06 Листопада, 2017 р., 12:21
Працівники державної лісової охорони державних лісогосподарських та лісомисливських підприємств, які належать до сфери Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, постійно проводять рейдову роботу з охорони державного лісового фонду та державного мисливського фонду. Відтак з початку року вісімнадцять рейдових бригад лісогосподарських підприємств провели 1264 рейди з охорони лісу та державного мисливського фонду.
06 Листопада, 2017 р., 12:16
5 листопада, відбувся урочистий марш слави Галицької Армії та військ Української Народної Республіки та театралізоване військово-історичне дійство «Бої за столицю – Львів» поблизу Ратуші та у парку «На валах».
06 Листопада, 2017 р., 12:07
3 листопада, голова Львівської ОДА Олег Синютка відвідав поранених бійців, які лікуються у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. 11 військовослужбовців, які прибули із Одеси, отримали бойові поранення та травми в зоні проведення АТО. Стан дев'яти воїнів - середньої важкості, двоє - у важкому стані.
06 Листопада, 2017 р., 12:06
Члени Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства (Львівське ОУЛМГ) долучились до створення нових лісів під час проведення осінньої лісокультурної компанії на Львівщині. Зокрема, 2 листопада за участю членів Громадської ради при Львівському ОУЛМГ на чолі з головою Громадської ради Степаном Миклушем, начальником Львівського ОУЛМГ Анатолієм Дейнекою та лісівників Бібрського лісгоспу створено лісові культури дуба звичайного у Свірзькому лісництві.
06 Листопада, 2017 р., 12:05
3 листопада, у Львівській облдержадміністрації відбувся семінар з питань дотримання антимонопольного законодавства України.
06 Листопада, 2017 р., 12:03
3 листопада, на шахту «Степова» надійшли 179 саморятівників для гірників.
06 Листопада, 2017 р., 11:50
3 листопада Перша леді України відвідала Львівську область із робочим візитом. На Львівщині дружина Президента презентувала національний проект «Книга Миру», в якому діти учасників АТО із п’ятнадцяти регіонів вже поділилися сімейними фотографіями та побажаннями про мир в Україні. І сьогодні учні Буської школи №1 разом із Мариною Порошенко створили новий розділ – «Львівська область».
06 Листопада, 2017 р., 10:03
Днями у Львівському обласному молодіжному центрі  провели тренінг під час якого говорили про "Мову ненависті” у межах навчальної програми "Стань журналістом 2.0".