Новини Львівщини

11 Грудня, 2017 р., 09:57
8 грудня на території Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України у м. Великі Мости,  Львівської області відбулось виїзне засідання під головуванням заступника голови Львівської ОДА Оксани Стоколос-Ворончук щодо проведення у 2018 році низки національно-патріотичних заходів.
08 Грудня, 2017 р., 16:41
Сьогодні, 8 грудня, департамент дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської облдержадміністрації спільно із державними інспекторами Управління Укртрансбезпеки у Львівській області та працівниками Патрульної поліції м. Львова  відповідно до проведення профілактичних заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима - 2017», провели рейдову перевірку автотранспортного підприємства ТОВ «Гал-Всесвіт» під час випуску транспортних засобів на маршрути загального користування.
08 Грудня, 2017 р., 16:38
14 грудня в актовій залі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбудеться урочиста Академія "Сокільський рух: значення для національно-визвольної боротьби слов´янських народів й поширення досвіду тіловиховання?
08 Грудня, 2017 р., 16:36
Днями з Державного бюджету України для нашої області надійшло 1,8 млн. грн. на виплату державної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за принципом „гроші ходять за дитиною”.
08 Грудня, 2017 р., 16:34
Департамент фінансів Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття  посад:
08 Грудня, 2017 р., 16:24
Львівська область отримала субвенцію з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого палива та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в сумі 14,1 млн гривень.
08 Грудня, 2017 р., 16:23
ІІ Всеукраїнський конкурс рукописів прози на кращу книгу року «Крилатий лев» назвав переможців. Премії та спеціальні відзнаки здобули письменники зі Львова, Херсона, Івано-Франківська, Києва та Полтавщини. У п’ятницю, 15 грудня оргкомітет конкурсу запрошує на урочисту церемонію нагородження, яка відбудеться у Львівському палаці мистецтв, в конференц-залі, о 16:00.
08 Грудня, 2017 р., 16:22
Вчора, 7 грудня, у Львівському Палаці мистецтв, стартувала 18-та спеціалізована ювелірна виставка-ярмарок «ЕлітЕКСПО. Зима». Захід об'єднав  кращих представників ювелірної галузі з усіх регіонів України та закордону. Участь у відкритті заходу взяв заступник директора-начальник управління промисловості і підприємництва департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Андрій Кісера.
08 Грудня, 2017 р., 16:21
7 грудня у Жовківській ЗОШ № 2 І-ІІІ ст  відбулись заходи з нагоди відзначення 125-річчя з дня народження Олени Степанів-Дашкевич. Для учнів 8-х та 11-х класів провели відкриті уроки на теми: «Олена Степанів – борець за українську державу» та «Успіх на підборах – Олена Степанів».