Новини Львівщини

12 Грудня, 2017 р., 17:02
13 грудня відбудеться презентація книги Марічки Крижанівської під назвою «Веселі ангелята».
12 Грудня, 2017 р., 17:01
11 грудня, в актовому залі Львівського державного палацу естетичного виховання учнівської молоді відбувся концерт оркестр 101-ї бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України.
12 Грудня, 2017 р., 15:10
З нагоди Дня святого Миколая вихованців дитячих інтернатів і сиротинців Львівської області запрошують цікаві та пізнавальні майстер-класи з миловаріння.
12 Грудня, 2017 р., 15:08
13-14 грудня за організації департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації в Українському католицькому університеті відбудуться навчання керівників танцювальних колективів та директорів народних домів «Культурні студії».
12 Грудня, 2017 р., 15:06
Найкращі інвестиційні проекти будівельної галузі Львівської області отримали нагороди  XVII міжнародного конкурсу «Дім-2017» - Кришталева Цегла за кращу будівельну інвестицію по обидві сторони східного кордону Європейського союзу - на шляху сонця і снігу, який відбувся у м. Любліні Республіки Польща під патронатом голови обласної державної адміністрації Олега Синютки.
12 Грудня, 2017 р., 12:21
13 грудня о 9.30 год у Львівській облдержадміністрації відкриють виставку дитячих шедеврів «Золотий мольберт», присвячену 25-ти річчю з дня заснування Дитячої школи народних мистецтв та Дню святого Миколая. Це 25 творчих робіт учасників, які отримали високий рейтинг під час онлайн - голосування. Важливо, що ці твори помандрують та будуть представлені на пересувних виставках у музеях та галереях України.
12 Грудня, 2017 р., 12:21
За минулий 49 тиждень (04.12-10.12) в області захворіло на грип та  гострі респіраторні  інфекції 10 706 осіб, що на 122 випадки менше, як за попередній тиждень. Інтенсивний показник захворюваності становить 423,9 при епідемічному порозі 1135,90.
12 Грудня, 2017 р., 12:20
Міжнародний проект “Можливості в дії”, який реалізовує Львівський обласний Молодіжний центр за підтримки Корпусу Миру США за програмою Let Girls Learn, полягає у розвитку молодіжних ініціатив у Львівській області шляхом підтримки у створенні молодіжних просторів-сателітів. Він націлений на розширення можливостей молоді і допомогу в започаткуванні та сприянні в подальшому розвитку всеохоплюючих та суспільно-корисних молодіжних програми у громадах.
12 Грудня, 2017 р., 10:23
Днями, за сприяння управління туризму та курортів Львівської ОДА, маленькі мешканці Львівщини відвідали резиденцію Святого Миколая. Розпочалась святкова подорож у селі Зіболки Жовківського району, де малеча познайомились із Святим Миколаєм. Діти відвідали будинок Чудотворця та отримали солодкі подарунки.
12 Грудня, 2017 р., 10:22
Цими днями представники санного спорту Львівщини у складі національних збірних команд України розпочали змагальну серію виступів в етапах Кубка світу, Кубка Націй серед дорослих та юніорів. Так, 9 грудня в м. Калгарі (Канада) завершився ІV етап Кубка Націй та Кубок світу з санного спорту, в якому санкарі Львівщини продемонстрували такі результати: