Новини Львівщини

11 Жовтня, 2019 р., 11:14
Уже 10 років у Львові функціонує Почесне консульство Королівства Бельгія.
11 Жовтня, 2019 р., 11:13
10 жовтня, заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень зустрівся зі студентами-юристами – членами Львівського осередку Ліги студентів Асоціації правників України.
11 Жовтня, 2019 р., 11:12
10 жовтня, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський та директор департаменту агропромислового розвитку Юлія Шопська провели робочу нараду з керівниками підприємств, установ та організацій державної форми власності, які розташовані на території Львівської області.
10 Жовтня, 2019 р., 17:03
Сьогодні, 10 жовтня, на базі Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва відкрили територію професійних компетентностей «Polimin Hub» для учнів будівельних професій.
10 Жовтня, 2019 р., 17:03
Сьогодні, 10 жовтня, у Львівській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва, розпочалась науково-практична конференція «Міжкультурний та міжетнічний діалог у Львівській області: проблеми та перспективи». Учасниками заходу стали представники влади, науковці та студенти, що працюють над зазначеною темою.
10 Жовтня, 2019 р., 17:02
У понеділок, 14 жовтня, відбудеться складання Урочистої Клятви ліцеїстів Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку.
10 Жовтня, 2019 р., 17:01
Міжнародний економічний форум - потужна національна і міжнародна платформа, створена для компетентного обговорення важливих проблем, пов’язаних із конкурентоздатністю регіонів, їхнім стратегічним розвитком та економічним зростанням. Цьогорічний XІX Міжнародний економічний форум «Invest In Lviv Region» відбудеться 31 жовтня - 1 листопада у Львові.
10 Жовтня, 2019 р., 17:00
7 – 9 жовтня 2019 року КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді провів ІІ етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти.
10 Жовтня, 2019 р., 16:58
В адміністративній будівлі Сколівського лісгоспу відбулося засідання круглого столу із охорони лісу від незаконних рубань та порушень природоохоронного законодавства.   Проведено аналіз роботи державної лісової охорони Сколівського лісгоспу за останні три роки, спільні дії органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів. Результатом роботи є незначна кількість скоєння незаконних рубок, так у 2019 році виявлено 12 випадків кубомасою 10 м.кубічних незаконних рубок скоєних населенням сіл району з метою забезпечення себе паливними дровами.   Першочергові заходи, які сприяли недопущенню скоєння лісопорушень, це:   - введення електронного обліку деревини та маркування колод бирками зі штрихкодом;   - впровадження механізму громадського контролю через веб-сторінку лісгоспу та обговорення місць рубок з громадськістю;
10 Жовтня, 2019 р., 16:55
Головна сторінка Новини Новини На Львівщині стартував Всеукраїнський семінар-практикум з позашкілля