Новини Львівщини

30 Жовтня, 2019 р., 11:25
29 жовтня у Славській ОТГ за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» відбулось відкриття Центру надання адміністративних послуг Славської селищної ради. На сьогодні можливість отримувати якісні послуги є одним із головних індикаторів проведення реформи децентралізації. Центр надання адміністративних послуг покращує життя мешканців громади, наближаючи органи влади до потреб громадськості та роблячи систему надання адміністративних послуг прозорою, доступною та сервісно-орієнтованою.
30 Жовтня, 2019 р., 11:24
Про хід реформи децентралізації на Львівщині, сьогодні, 29 жовтня, в межах сесії Львівської обласної ради, розповів перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський. «Реформа децентралізації вже триває п'ятий рік, і зрозуміло, що цей процес повинен мати логічне завершення. На сьогоднішній день у Львівській області ми маємо діючих 40 об’єднаних територіальних громад», - розповів Василь Лозинський.
30 Жовтня, 2019 р., 11:23
У Львові на спортивній базі “Львівський стрілецький стенд Школи вищої спортивної майстерності” відбулися змагання зі стрільби стендової “Кубок Захисника України” серед учасників АТО та ООС.
30 Жовтня, 2019 р., 11:22
Департамент фінансів Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття  посади:
30 Жовтня, 2019 р., 11:21
До Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018 -2020 роки внесли зміни.
30 Жовтня, 2019 р., 11:20
9 листопада о 18.00 год у Львівській національній філармонії відбудеться концерт з нагоди 40-річчя “Ватри”. У 1971 році композитором і виконавцем Михайлом Мануляком був створений вокально-інструментальний ансамбль “Ватра” при Львівській філармонії. До 1979 року через цей бренд перейшло багато відомих музикантів, змінювались і музичне керівництво, та не змінювалась репертуарна політика хлопців і дівчат, спрямована на популяризацію української пісні.
30 Жовтня, 2019 р., 11:19
 За минулий тиждень  епідемічного сезону захворюваності на грип та ГРВІ в області захворіло на гострі респіраторні  інфекції 7 657 осіб, що на 674 випадків більше як за попередній тиждень. Інтенсивний показник захворюваності становить 304,9, при епідемічному порозі 439,6. Питома вага захворілих дітей до 17 років становить 57,3%.
30 Жовтня, 2019 р., 11:18
У вівторок, 29 жовтня, відбулося чергове засідання Львівської регіональної комісії з реабілітації. У межах засідання голова комісії Руслан Забілий поінформував членів комісії про поточний стан раніше розглянутих заяв, які були скеровані до Національної комісії з реабілітації. Також він зазначив, що надійшли відповіді на запити регіональної комісії з реабілітації та запитувані архівні кримінальні справи.
30 Жовтня, 2019 р., 11:17
Служба зайнятості усіляко підтримує підприємницькі ініціативи. У січні-вересні цього року на Львівщині 149 осіб змінили статус безробітного на бізнесмена-початківця, із них майже 50% – особи віком до 35 років.
30 Жовтня, 2019 р., 11:16
Україна робить усе необхідне для продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом і підтримки економічного зростання, наголосив Президент Володимир Зеленський. Під час виступу на форумі RE:THINK. Invest in Ukraine у Маріуполі Глава держави відзначив продуктивну та рішучу роботу нового складу Верховної Ради, який лише за два місяці ухвалив понад 40 законів, частину з яких бізнес і міжнародні партнери України очікували роками. Зокрема, це закон про концесії, який розблокує значні інвестиції в інфраструктуру України.