Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Пенсійний фонд України рекомендує отримувати послуги, зокрема з пенсійних питань, дистанційно – за допомогою онлайн сервісів Фонду

Дата: 27.03.2020 12:25
Кількість переглядів: 413

Фото без описуГоловне управління Пенсійного фонду України у Львівській області просить мешканців Львівщини дотримуватись карантину і залишатися вдома. Утримуючись від візитів до сервісних центрів Фонду, громадяни не втрачають своїх пенсійних прав, а можуть їх реалізувати завдяки дистанційному обслуговуванню за допомогою онлайн-сервісів Фонду. Для цього потрібно зареєструватись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України  за допомогою електронного цифрового підпису або засобами інтегрованої системи електронної ідентифікації (GOV ID).

В особистому кабінеті вебпорталу є можливість:

- подати заяву про призначення пенсії в “один дотик”, заяву про перерахунок пенсії; 
- отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом (формиОК-5/ОК-7 (відомості про нараховану заробітну плату), довідка про розмір пенсії, довідка про страховий стаж (додаток 9) тощо);
- подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб;
- подати звернення (заяву, скаргу, пропозицію);
- активувати послугу безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи).

Нагадуємо, що на вебпорталі Пенсійного фонду України функціонує кабінет страхувальника (роботодавця), в якому для працедавця доступна інформація щодо забезпечення соціальних прав його працівників. Зокрема, передбачено функцію, яка дає можливість роботодавцю одержувати інформацію для обрахунку лікарняних працівників через онлайн сервіси Пенсійного фонду.

Окрім того, у кабінеті також містяться відомості щодо звітності по сплаті єдиного соціального внеску і роботодавець може бачити зауваження до його звітів та рекомендації щодо усунення неточностей.

Завантажуйте мобільний додаток «Пенсійний фонд» за посиланням  і отримуйте доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України у зручному форматі з мобільних пристроїв (смартфонів та планшетів). 

 Читайте інформаційну сторінку вебпорталу Пенсійного фонду України. Тут можна також подати:

- електронне звернення, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», за посиланням. 
- електронний запит на інформацію, відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”, за посиланням.

 Отримати необхідну інформацію можна за допомогою електронної пошти та гарячих телефонних ліній (контактні дані — на інформаційній сторінці Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області за посиланням у розділі «Контакти»)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора