Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Шановні школярі!

Дата: 31.03.2020 12:50
Кількість переглядів: 455

Світлина від Сколівськія Рвка.Запрошуємо Вас на навчання до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного — провідного вищого військового навчального закладу України! Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного — вищий військовий навчальний заклад Міністерства оборони України, який здійснює підготовку військових фахівців і студентів з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційними рівнями, спеціальностями відповідно до ліцензії в межах ліцензованого обсягу: молодший спеціаліст, бакалавр та магістр командного, інженерного та гуманітарного фаху для механізованих, танкових, інженерних, ракетних військ і артилерії, артилерійської розвідки а також фахівців виховної роботи та музичного мистецтва.


Фінансування підготовки фахівців у Академії здійснюється за рахунок видатків державного бюджету (за державним замовленням) та за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб. Форма навчання — денна та заочна.
Національна академія сухопутних військ гармонійно поєднує традиції класичної європейської та вітчизняної військової школи, творче застосування сучасного досвіду підготовки військових фахівців передових країн світу, високу динаміку розвитку власної навчально-матеріальної бази і науково-педагогічного потенціалу.
До складу Академії входять: 4 факультети (факультет бойового застосування військ, факультет ракетних військ і артилерії, факультет підготовки спеціалістів із забезпечення військ, факультет підготовки спеціалістів бойового (оперативного) забезпечення),Військовий коледж сержантського складу, Навчально-науковий центр мовної підготовки, Науковий центр Сухопутних військ, навчальні центри та військові частини забезпечення.

ВИ ОТРИМАЄТЕ:
- безкоштовна освіта
- гарантоване прцевлаштування
- стабільне грошове забезпечення
- речове забезпечення
- житлове забезпечення
- безкоштовне медичне обслуговування

За детальною інформацією та оформленням особових справ прошу звертатись у Сколівський районний військовий комісаріат за адресою:
м. Сколе, вул. Майдан Незалежності, 4
телефон:2-12-92,
мобільний телефон: 063-961-69-61


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора