Попередження злочинності у дитячому середовищі

Дата: 03.02.2020 12:56

Фото без описуЗ метою попередження злочинності як з боку дітей, так і проти Фото без описуних, стимулювання відповідальності батьків, законодавством України регламентовано особливості перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування. У разі виявлення дитини в розважальному закладі чи в громадських місцях (парки, вулиці, території шкіл та дитячих садків, дитячі та спортивні майданчики, бари, дискотеки, магазини з алкогольною продукцією тощо) у нічний час, буде притягнуто до адміністративної відповідальності батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків (ст. 184 КУпАП). Адміністративні матеріали по вище вказаній статті розглядається судом.
У ході профілактичного відпрацювання працівники сектору ювенальної превенції, дільничні офіцери Сколівського відділення поліції притягнули до адміністративної відповідальності шістьох осіб за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей. Також поліцейські провели зустріч з керівниками народних домів «Просвіта», що знаходяться на території Сколівського району та доведено інформацію про відповідальність згідно чинного законодавства України, у разі виявлення неповнолітніх осіб у закладах, де проводяться розважальні програми після 22:00 годин.