Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

10 грудня – Міжнародний день прав людини

Дата: 18.12.2020 17:52
Кількість переглядів: 487

Фото без опису10 грудня 2020  року в приміщенні Сколівського бюро правової допомоги працівником бюро спільно з фахівцем Сколівського РС із засудженими до покарання не пов’язаних з позбавленням волі було проведено інформаційну бесіду про права людини, зокрема актуальним питанням було питання щодо права на працю - це одне з економічних прав людини.   

Стаття 43. Конституції України - кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується.

Держава створює умови для повного здійснення громадянами права на працю, гарантує рівні можливості у виборі професії та роду трудової діяльності, реалізовує програми професійно-технічного навчання, підготовки і перепідготовки кадрів відповідно до суспільних потреб.

Використання примусової праці забороняється. Не вважається примусовою працею військова або альтернативна (невійськова) служба, а також робота чи служба, яка виконується особою за вироком чи іншим рішенням суду або відповідно до законів про воєнний і про надзвичайний стан.

Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом.

Використання праці жінок і неповнолітніх на небезпечних для їхнього здоров'я роботах забороняється.

Громадянам гарантується захист від незаконного звільнення.

Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора