Новини Сколівщини

09 Лютого, 2017 р., 12:03
Упродовж 13 - 18 лютого на навчально-спортивній базі зимових видів спорту "Тисовець" МО України у Сколівському районі триватиме чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та у віковій групі U-23.
08 Лютого, 2017 р., 17:22
Законом України „Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції” від 18 жовтня 2016 року № 1683-VIII  внесено зміни до  статті 30 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" , пункту 3 розділу XV "Прикінцеві положення" Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування".
08 Лютого, 2017 р., 15:46
Інтерв'ю директора Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Марії Николаїшин. Пані Маріє,  що цікавого розкажете нам сьогодні? Хочу розповісти про важливі нововведення. Так, 3 січня 2017 року   Петро Порошенко підписав Закон України «Про Вищу раду правосуддя».
08 Лютого, 2017 р., 15:41
Повідомляємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2017 р. № 51 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409” переглянуто окремі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв домогосподарствами.
08 Лютого, 2017 р., 15:39
Президент України підписав Закон України №1824-VIII «Про внесення змін до статті 4 Закону України "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей" щодо удосконалення правового статусу служб у справах дітей». Закон був прийнятий Верховною Радою України 19 січня 2017 року.
08 Лютого, 2017 р., 15:35
Уряд продовжив дію державної програми з енергоефективності на 2017 рік й удосконалив порядок надання грошової компенсації населенню на енергомодернізацію житла. Відповідне рішення прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України.
08 Лютого, 2017 р., 15:22
   Нещодавно у   Сколівському відділенні  Стрийської  ОДПІ  ГУ ДФС у Львівській області  відбувся семінар  з питань податкового  та  пенсійного законодавства».  Фахівці  відділення    інформували   що  розмір мінімальної заробітної плати  з  1 січня 2017 року  становить  3200 гривень.
08 Лютого, 2017 р., 11:43
Нещодавно  в еколого-просвітницьких центрах відбулись відкриті екологічні уроки. Зокрема, в еколого-просвітницькому центрі при Сколівському ліництві відбувся відкритий екологічний урок на тему: "Місце НПП "Сколівські Бескиди" в природно-заповідному фонді України". Урок проводився з учнями шкільного лісництва Сколівської школи-інтернат.
08 Лютого, 2017 р., 11:28
Завтра, 9 лютого, об 11 год.   відбудеться  засідання Колегії райдержадміністрації  з наступним порядком денним:  - звіт про роботу Сколівської райдержадміністрації за 2016 рік;- про виконання бюджету Сколівського району за 2016 рік;- про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сколівського району за 2016 рік; - про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сколівського району на 2017 рік; - про затвердження районних Програм на 2017 рік; - про встановлення батьківської плати за перебування дітей в дошкільних навчальних закладах у 2017 році;  -  про стан виконавської дисципліни та роботу із зверненнями громадян в Сколівській райдержадміністрації за 2016 рік;  - про план Колегії Сколівській райдержадміністрації на І півріччя 2017 року.
08 Лютого, 2017 р., 11:18
Цими днями на території Сколівського району Львівщини та Воловецького району Закарпаття завершився перший етап національної серії змагань автомобільного спорту "Кубок Карпат" з ралі "IV Зимові вершини". Стартували у ньому 9 кращих екіпажів спортсменів-автомобілістів із Львівської, Київської, Одеської, Закарпатської, Запорізької областей, м. Києва та Дніпра, а також гості з Польщі.