Новини Львівщини

22 Червня, 2018 р., 10:49
У департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження відбулась робоча нарада з представниками кредитно-фінансових установ – операторами Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки.
22 Червня, 2018 р., 10:48
Учора, 21 червня, в обласній державній адміністрації відбулася нарада на тему: «Містобудівна документація та її роль для розвитку територій. Проблемні, питання які виникають під час здійснення архітектурно-будівельного контролю та нагляду. Дотримання вимог містобудівного законодавства під час видачі містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок».
22 Червня, 2018 р., 10:47
Учора, 21 червня, на Львівщині стартували жнива. Аграрії розпочали обмолот озимого ячменю у Золочівському, Мостиському, Стрийському, Кам’янка-Бузькому районах.
22 Червня, 2018 р., 10:46
В межах III Форуму місцевого розвитку, який триває у Трускавці, відбулась панельна дискусія «Змінимо країну разом: перспективи міжрегіональної співпраці для зміцнення загальноукраїнської солідарності».
22 Червня, 2018 р., 10:44
Сьогодні, під час Українсько-економічного баварському форуму начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис презентував баварським бізнес-делегаціям інвестиційний потенціал Львівщини.
22 Червня, 2018 р., 10:43
Державним природознавчим музеєм НАН України створено інтернет-ресурс Центр даних «Біорізноманіття України», який знаходиться за посиланням.
21 Червня, 2018 р., 17:48
У червні Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
21 Червня, 2018 р., 17:47
В межах III Форуму місцевого розвитку, який триває у Трускавці, відбулась панельна дискусія «Чотири роки реформи місцевого самоврядування у регіональному вимірі».
21 Червня, 2018 р., 17:46
Молодь Львівщини запрошують на інтелектуально-розважальний квіз Mind game, що триватиме з 17:30 по 20:00 24 червня в межах святкування Дня молоді. Захід організовує Львівська обласна державна адміністрація спільно з громадськими організаціями області, за підтримки Міністерства молоді та спорту України.