Новини Львівщини

19 Лютого, 2019 р., 11:56
Сьогодні, 19 лютого, для дітей з малозабезпечених сімей, що опинилися у важких життєвих обставинах, багатодітних сімей та дітей-сиріт організували активне дозвілля. Заходи відбуватимуться щомісячно для різних категорій дітей, що опинилися у важких життєвих обставинах. Сьогодні активний відпочинок організували для 20-ти діток з Буського району. Відтак, вони відвідають гірськолижний комплекс "Казкова Поляна", де покатаються на тюбах.
19 Лютого, 2019 р., 11:53
Сьогодні, 19 лютого, представники інститутів громадянського суспільства зібралися у Львівській облдержадміністрації для захисту своїх конкурсних пропозицій.  На розгляд комісії представили 89 конкурсних пропозиції від 57 громадських організацій. Серед загальної кількості пропозицій понад 60 стосуються культурно-просвітницької діяльності, 10 проектів скеровані на розвиток соціально-економічного середовища, 2 проекти – щодо протидії корупції тощо.
19 Лютого, 2019 р., 11:52
У кінотеатрі ТЦ «Форум Львів» відбувся показ історичного фільму «Крути 1918», який переглянули працівники закладів культури та студенти Львівщини. Про це інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.
19 Лютого, 2019 р., 09:13
18 лютого  у Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької презентували благодійний проект та  музичний альбом співачки та волонтерки Софії Федини «А я живий», який є підсумком п’яти років творчої та волонтерської  роботи на підтримку українських воїнів. Як розповіла Софія Федина, диск складається з 11 пісень, присвячених захисникам України, написані про них та для них, а декотрі – результат творчої співпраці.
19 Лютого, 2019 р., 09:12
18 лютого  відбувся семінар «Підвищення конкурентоспроможності малих і середніх підприємств в Україні і розширення доступу до ринку ЄС шляхом посилення потенціалу консультаційних служб. Обговорення стратегії розвитку сільських консультаційних служб в Україні». Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА. Привітала учасників семінару представник Латвійського центру сільських консультацій та освіти Ліга Меллупа, яка поділилась досвідом роботи сільськогосподарської дорадчої служби в Латвії.
19 Лютого, 2019 р., 09:11
ДП «Дрогобицький лісгосп» активно розвиває деревообробний напрям. Відтак, підприємство  придбало нове обладнання для переробки деревини. Зокрема, маючи сировину і враховуючи попит ринку на продукцію переробки, підприємство придбало багатопильний верстат WALTER 250 – 350 вартістю 916 тисяч грн, який введуть в експлуатацію на Бориславському лісокомплексі.
18 Лютого, 2019 р., 17:31
ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» розпочала програму закупівель зернових культур пшениці, ячменю та кукурудзи  майбутнього врожаю. В межах цьогорічної кампанії планують закупити у сільгоспвиробників приблизно 360 тис тонн пшениці, кукурудзи та ячменю. На авансування  аграріїв запланували  виділити  1,3 млрд грн. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.
18 Лютого, 2019 р., 17:29
Департамент з питань цивільного захисту населення Львівської обласної державної адміністрації наголошує, що через потепління зимова риболовля на тонкому льоду може загрожувати життю рибалок. Незважаючи на численні звернення рятувальників, любителі зимової риболовлі  продовжують відвідувати водойми. Відтак, вони наражають своє життя на небезпеку та додають чимало клопоту рятувальникам. У 2018 році в зимовий період під час риболовлі та прогулянок на льоду на водних об’єктах Львівщини загинуло 6 мешканців, а з початку 2019 року зафіксовано вже 4 подібні трагічні випадки.