Новини Львівщини

20 Березня, 2019 р., 10:58
У 2018 році ключовими тенденціями розвитку Бродівського району було зростання реального сектору економіки та стабільне залучення капітальних інвестицій.
20 Березня, 2019 р., 10:57
Екоосвітяни Національного природного парку «Північне Поділля» спільно з Золочівським ОЗЗСО І-ІІІ ст. організували та провели урок географії просто неба для учнів 8 класу з нагоди Всесвітнього дня води під назвою «Вода – джерело життя». Захід проходив на березі річки Млинівка, що є лівою притокою річки Золочівка і протікає неподалік школи.
19 Березня, 2019 р., 17:04
Починаючи з квітня, на площі поблизу Домініканського собору, а також у парку “На валах” відбудеться фотопрезентація авторського суспільно–мистецького проекту “Чорнобривці. Уквітчані долею”. Цей проект  про успішних львівських родин, які виховують прийомних дітей, дітей з особливими потребами, а також про жінок у цих родинах, що мають звання “Мати-героїня”.
19 Березня, 2019 р., 17:02
На робочій нараді, яка відбулась у Міністерстві фінансів Республіки Польща за участі делегації з України та підрядних організацій, які виграли тендер на ремонт доріг на території Львівської та Волинської областей, досягнуто згоди щодо укладання договорів на ремонтні роботи.
19 Березня, 2019 р., 16:54
Сьогодні, 19 березня, в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбувся семінар-навчання щодо добового балансування на ринку природного газу, а також встановлення засобів дистанційної передачі даних. Навчання відбулось за участі департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації, представників структурних підрозділів облдержадміністрації, ПАТ «Львівгаз», ТОВ «Львівгаз Збут», бюджетних установ відділів освіти, культури, медицини, соціальної сфери, райдержадміністрацій, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.
19 Березня, 2019 р., 16:52
У п’ятницю, 29 березня, у залах Національного музею у Львові ім. Андеря Шептицького (просп. Свободи, 20) відбудеться відкриття виставки «Петро Сипняк. Живопис», присвяченої 60-річчю від дня народження художника та 35-річчю його творчої діяльності.
19 Березня, 2019 р., 16:51
Станом на сьогодні в області є 8805 сімей, які подали заяви з січня поточного року і одержують субсидію в безготівковій формі. У готівковій формі – 167 тисяч сімей.   Про це повідомив сьогодні під час селекторної наради під головуванням Віце-прем’єр-міністра Павла Розенка заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів.
19 Березня, 2019 р., 16:50
У середу, 20 березня, буде здійснюватися перевірка технічних засобів оповіщення населення області з практичним увімкненням електросирен та доведенням сигналів цивільного захисту. Про це сьогодні, 19 березня, під час брифінгу повідомив начальник управління оперативно-чергової служби оповіщення та зв‘язку департаменту з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА Микола Сень.
19 Березня, 2019 р., 11:49
19 березня відбулось відкриття Робочих зустрічей з відпрацювання питань двостороннього співробітництва з удосконалення механізму перетину державного кордону України з країнами.
19 Березня, 2019 р., 11:48
У січні-лютому 2019 року обсяг сільськогосподарського виробництва у Львівській області відносно січня-лютого 2018 року зріс на 14,7%.