Новини Львівщини

22 Березня, 2019 р., 10:30
У березні Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомили у Службі в справах дітей Львівської ОДА.
22 Березня, 2019 р., 10:27
Завтра, 22 березня, межах проведення Міжнародного агропромислового форуму з розвитку фермерств Агропорт-Захід Львів 2019 відбудеться захід, присвячений гастрономічному туризму -  «Гастромандри Львівщиною. Розмови на кухні».
22 Березня, 2019 р., 10:23
21 березня, у Львові розпочалась VII Регіональна науково-практична конференція «Історико-культурні пам’ятки Прикарпаття та Карпат – важливі об’єкти в розвитку туризму».
21 Березня, 2019 р., 17:24
Сьогодні, 21 березня, у Міжнародний день лісів, відбувся старт весняного посіву насіння лісових порід в державному підприємстві «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр».
21 Березня, 2019 р., 17:22
Органи місцевого самоврядування Радехівщини взяли участь в обласному конкурсі мікропроектів. Відтак, на конкурс було подано 70 мікропроектів, з яких переможцями стали 25 проектів на загальну суму 3,8 млн.грн.
21 Березня, 2019 р., 17:20
У 2018 році загалом відремонтували 18 км доріг державного та загального користування.
21 Березня, 2019 р., 17:19
Сьогодні, 20 березня, в конференц-залі Львівського обласного центру громадського здоров’я, з нагоди Міжнародного дня людини з синдромом Дауна відбулася прес-конференція «Профілактика, рання діагностика, лікування та підтримка пацієнтів з трисомією 21 хромосоми (синдром Дауна)».
21 Березня, 2019 р., 15:33
Сьогодні, 21 березня, у межах робочої поїздки Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав «Львівський обласний клінічний перинатальний центр». Центр є одним з основних медичних закладів охорони здоров’я матері та дитини у Львівській області, насамперед з надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги жінкам із загрозою переривання вагітності та передчасними пологами.
21 Березня, 2019 р., 15:32
З метою популяризації і підтримання дитячого читання, залучення до бібліотек нових користувачів, бібліотеки для дітей Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької областей долучились до акції «Березень. Читають всі!» і провели 20 березня День читання.
21 Березня, 2019 р., 15:30
Стратегічне завдання дорожніх служб України – на центральному та місцевому рівнях – поступово відходити від тимчасових ямкових ремонтів доріг і переходити до системного капітального будівництва шляхів. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, коментуючи питання початку активних дорожніх робіт.