Новини Львівщини

01 Лютого, 2017 р., 10:53
Підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства отримали сертифікат FSCTM відповідального ведення лісового господарства на наступні 5-років. За результатами сертифікаційного аудиту, також відзначено належний рівень соціального забезпечення працівників на підприємствах, ведення лісового господарства та ощадливого ставлення до охорони навколишнього природного середовища.
01 Лютого, 2017 р., 10:51
Упродовж 10-12 лютого на льодовій арені м. Новояворівська Яворівського району відбудуться матчі третього, передостаннього етапу міжнародної Карпатської молодіжної хокейної ліги ігрового сезону 2016-2017 рр. Змагання такого масштабу на Львівщині відбуватимуться вперше.
01 Лютого, 2017 р., 10:50
Витрати на розвиток соціальної інфраструктури району у 2016 році, зокрема будівництво, реконструкцію та капітальні ремонти закладів освіти, охорони здоров'я та культури на Яворівщині, склали близько 40 млн грн. Про це розповів сьогодні, 31 січня, під час публічного звіту перед громадою голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян.
01 Лютого, 2017 р., 10:48
Про успішний розвиток промисловості на Яворівщині, залучення іноземних інвестицій в економіку району та інші здобутки розповів  31 січня, під час публічного звіту перед громадою голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян.
01 Лютого, 2017 р., 10:44
 31 січня, Львівська обласна рада ухвалила обласну програму забезпечення діяльності регіональних ландшафтних парків на 2017-2021 роки.
01 Лютого, 2017 р., 10:31
У середу, 1 лютого, у Львові відбудеться навчальний збір керівного складу цивільного захисту області. Основна мета заходу – підведення підсумків роботи територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за 2016 рік, а також показові навчання з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
01 Лютого, 2017 р., 10:23
На Львівщині упродовж п’яти років планують облаштувати в містах, селищах та селах області близько 600 сучасних спортивних майданчиків. Це передбачено обласною програмою "Спортивний майданчик" на 2017 – 2021 роки, яку сьогодні, 31 січня, затвердили на сесії Львівської обласної ради.
01 Лютого, 2017 р., 10:14
У понеділок, 30 січня, у м. Новояворівськ на спортивній базі Львівського обласного центру олімпійської підготовки із зимових видів спорту та дитячо-юнацької спортивної школи "Янтар" завершився відкритий чемпіонат Львівської області з біатлону. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.
01 Лютого, 2017 р., 10:13
Нещодавно на Турківщині  завершився Чемпіонат України з лижних перегонів серед ветеранів. Чотири дні, з 26 до 29 січня, на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, що у селі Яворів, змагались провідні ветерани-лижники України. Атлети зі Львівщини виявились серед кращих та у загальнокомандному заліку посіли друге місце із загальною сумою 630 очок.
31 Січня, 2017 р., 15:46
Львівська обласна бібліотека для дітей запрошує на безкоштовні курси програмування мови PYTHON. Навчання базується на використанні сучасних методологій розробки програмного забезпечення.