Новини Львівщини

28 Липня, 2017 р., 11:34
З 8 до 24 липня 2017 року на олімпійському стадіоні Лондона (Велика Британія) тривав чемпіонаті світу з легкої атлетики серед атлетів з інвалідністю, в якому взяли участь 1 100 спортсменів з 90 країн світу.
28 Липня, 2017 р., 11:33
У середу, 27 липня, відбулась зустріч голови Львівської ОДА та делегації Міністерства закордонних справ Республіки Польщі на чолі із заступником міністра Йоанною Вронецькою.
27 Липня, 2017 р., 17:22
Сьогодні, 27 липня, завершилась перша частина геолого-розвідувальних робіт на місці покладів торфу між селами Гамаліївка та Підліски на Львівщині. Як працюють над збором проб на цій території ознайомились перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, керуючий справами Львівської облради Валентин Харлов та керівник комунального підприємства «Львівторф» Олег Мандрига.
27 Липня, 2017 р., 17:22
Львівський обласний контактний центр шукає операторів "Гарячої лінії області".
27 Липня, 2017 р., 17:20
Літню профільну школу-табір для обдарованої учнівської молоді влаштували на базі Підкамінського навчально-реабілітаційного центру. В таборі взяли участь переможці ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів та слухачі Львівської обласної Малої академії наук.
27 Липня, 2017 р., 17:19
У п’ятницю, 28 липня, у Львівській обласній філармонії, відбудеться фортепіанний концерт «По білому і чорному. Торкаючись клавіш». Символізм назви – спроба митців через музику передати контрастність життя.
27 Липня, 2017 р., 15:37
Пам’ятаємо та сумуємо. Сьогодні, 27 липня, Львівщина відзначає 15-ті роковини від дня Скнилівської трагедії. Поминальні заходи в області розпочались у каплиці Всіх святих українського народу і пам’яті жертв Скнилівської трагедії, де відбулась Божественна Літургія та парастас.
27 Липня, 2017 р., 15:36
27 липня  підрядник розпочав ремонтні роботи на автомобільній дорозі загального користування Лозино – Бірки Яворівського району.
27 Липня, 2017 р., 15:34
З настанням літньої пори збільшується загроза виникнення харчових отруєнь. Одним із таких захворювань є ботулізм. Висока температура повітря активізує розмноження мікроорганізмів та накопичення в продуктах токсинів. Відтак департамент охорони здоров’я Львівської ОДА закликає мешканців Львівщини бути особливо обережними при виборі їжі, а також утримуватися від вживання в’ялених та копчених рибопродуктів.
27 Липня, 2017 р., 15:32
Шостий фестиваль бойків, що відбудеться 2-6 серпня на Турківщині, запропонує учасникам та гостям понад 85 окремих подій.  Вперше на фестивалі представлять локацію з автентичною бойківською кухнею, на якій кожен охочий зможе почастувати стравами за оригінальними давніми рецептами. На мистецьку програму запросили бойків із Словаччини, Польщі та США.