Новини Львівщини

20 Лютого, 2018 р., 15:31
Відділ взаємодії з правоохоронними органам, запобігання корупції та оборонної роботи апарат Львівської обласної державної адміністрації проводитиме консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій щодо Антикорупційної програми Львівської обласної державної адміністрації на 2018 рік.
20 Лютого, 2018 р., 15:30
Станом на 20 лютого в області на кір захворіло 484 особи, з них 360 дітей (згідно первинних діагнозів). За останню добу зареєстровано 18 нових випадків.
20 Лютого, 2018 р., 15:27
Сьогодні, 20 лютого, відбувся перший семінар із курсу: “Підготовка проектів до програм міжнародної технічної допомоги” за організації департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.
20 Лютого, 2018 р., 15:24
Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяв участь у презентації проекту-переможця номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні» Міжнародного відкритого архітектурного конкурсу проектів на кращу проектну пропозицію щодо об’єкта «Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей революції Гідності».
20 Лютого, 2018 р., 15:18
У вівторок, 20 лютого, на НСК «Олімпійському» розпочалась установча зустріч з представниками Європейської агенції інформаційної та консультативної підтримки молоді ERYICA щодо реалізації проекту з інформування та консультування молоді в Україні та подальшої співпраці.
20 Лютого, 2018 р., 15:12
У четвер, 22 лютого 2018 року, у головному управлінні Пенсійного фонду України у Львівській області відбудеться «пряма телефонна гаряча лінія» з питань пенсійного забезпечення громадян.
20 Лютого, 2018 р., 15:07
Сьогодні, 20 лютого, у внутрішньому дворику географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка відкрили погруддя Герою Небесної Сотні,  Герою України Ігорю Костенку.
20 Лютого, 2018 р., 15:05
У приміщенні Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулось засідання «Лісокультурної Ради Львівського ОУЛМГ». До складу лісокультурної Ради входять науковці, головні лісничі державних лісогосподарських підприємств, інженери лісових культур та працівники лісового відділу управління.
20 Лютого, 2018 р., 15:03
Сьогодні, 20 лютого, на площі біля пам'ятника Тарасу Шевченкові відбулась тиха акція «Ангели пам'яті».  В межах заходу діти розмістили на площі понад 300 ангелів.
20 Лютого, 2018 р., 15:01
За  тиждень з обласного бюджету виділили 127,8 млн гривень, що забезпечило повноту та своєчасність виплати заробітної плати в бюджетній сфері, оплату спожитих енергоносіїв, придбання  медикаментів та продуктів харчування.