Новини Львівщини

19 Лютого, 2018 р., 14:53
У січні 2018 року за сприяння служби зайнятості в області роботу шукали 17,2 тисяч безробітних, що на 3,6 тисячі менше, ніж в аналогічному періоді торік. Найбільша частка вільної робочої сили зосереджена у Львові – 23%, ще 26%  – мешканці Самбірщини, Старосамбірщини, Жидачівщини, Золочівщини та Турківщини. Порівняно з відповідним періодом попереднього року, цьогоріч у всіх районах, окрім Дрогобицького та Турківського, зменшилися обсяги зареєстрованого безробіття.
19 Лютого, 2018 р., 14:52
Відповідно до календарного плану,  Міністерство молоді та спорту України передбачило фінансування на заходи з національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки.  Відтак, цьогоріч на Львівську область передбачили кошти у сумі 1 мільйон 300 тисяч гривень.  Цей фінансовий ресурс, зокрема, скерують  на реалізацію Всеукраїнського табіру «Джура» – «Український кордон», а також Молодіжного фестивалю «Зашків».
19 Лютого, 2018 р., 14:51
У  2017 році Державний архів області організував 20 тематичних онлайн-виставок, присвячених визначним історичним подіям та датам. Про це повідомила сьогодні під час звіту директор Державного архіву області Ірина Мартенс. “Організували онлайн-виставки на веб-сайті архіву до Дня Незалежності України, до Дня визволення України від нацистських загарбників, також  відбулась масштабна виставка про історичне минуле архіву до 100 - річчя утворення архівної системи в Україні”.
19 Лютого, 2018 р., 14:50
У складі національної збірної з-поміж 12 членів української команди – 7 представляють львівську школу стрільби з лука. При цьому усі семеро спортсменів повертаються додому з нагородами. Зокрема, у змаганнях серед жінок у командній першості «бронзові» нагороди вибороли львів’янки Соломія Трапезнікова та Вероніка Марченко. Медаль такого ж ґатунку у командній першості серед чоловіків здобув Георгій Іваницький.
19 Лютого, 2018 р., 12:48
У читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (Бібліотека на Ринку – площа Ринок, 9)  відбудеться зустріч з Янушем Юхницьким. Зустріч в межах проекту «Театр в бібліотеці» запланована на 20 лютого о 14:30 год.
19 Лютого, 2018 р., 12:46
За минулий 7 тиждень (12.02-18.02) в області захворіло на грип та  гострі респіраторні  інфекції 16 362 осіб, що на 2 707 випадки більше, як за попередній тиждень. Інтенсивний показник захворюваності становить 647,8 при епідемічному порозі 766,0.
19 Лютого, 2018 р., 12:45
Управління  капітального будівництва обласної державної адміністрації  оголосило  конкурс на зайняття вакантних посад:
19 Лютого, 2018 р., 12:44
Сьогодні, 19 лютого, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із генеральним директором Директорату ЄС з питань сусідства та переговорів щодо розширення ЄС Крістіаном Даніельсоном. У зустрічі також взяв участь перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус.
19 Лютого, 2018 р., 12:43
У департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА триває конкурс з визначення проектів у галузі сімейної політики, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.
19 Лютого, 2018 р., 12:40
У вівторок, 20 лютого, о 16:00 год у Національному музей-меморіалі «Тюрма на Лонцького» відбудеться відкриття виставки однієї картини Олега Мінька «Діти Крут» – прем’єра картини визначного українського шістдесятника. Виставкою однієї картини Олега Мінька Національний музей-меморіал «Тюрма на Лонцького» у співпраці із донькою художника Іриною Мінько-Муращик уперше вводить твір «Діти Крут» у культурний обіг.