Новини Львівщини

21 Березня, 2018 р., 12:26
У фінальних змаганнях I Ґімназіади України з фехтування учнівська збірна Львівської області посіла друге загальнокомандне місце, поступившись одноліткам Миколаївської області. Бронзу у загальнокомандному заліку виборола команда м. Київ. В особистому заліку серед у фехтуванні на шпагах до трійки призерів серед хлопців увійшли представники м. Києва та Львівської області, серед дівчат кращими стали вихованці фехтувальних шкіл м. Києва, Дніпра та Ужгорода.
21 Березня, 2018 р., 12:25
Другу срібну медаль для збірної команди України  здобула Надія Сухарина (Ж 40+), яка представляє Львівську область. Перемогу вдалось вибороти у другий змагальний день 12-го Чемпіонату Європи з легкої атлетики у приміщенні серед спортсменів категорії «Мастерс», що триває у Мадриді, зі спортивної ходьби на дистанції 3 000 м. Змагання в Іспанії триватимуть до 24 березня 2018 року за участю понад 4 тисяч спортсменів з понад 30 країн Європи.
21 Березня, 2018 р., 12:24
Художнє відділення Маріупольської школи мистецтв було засновано в 1992 році. На сьогодні в відділенні майже 300 учнів отримують основи професійних знань (рисунок, живопис, композиція, декоративно-прикладного мистецтво, скульптура та історія образотворчого мистецтва). Творчі роботи учнів гідно, на високому рівні  були представлені на експозиціях виставок  в Україні, Австрії, Болгарії, Греції, Індонезії, Індії, Кіпрі, Китаї, Польщі, Франції, Хорватії, Фінляндії, Чехії.
21 Березня, 2018 р., 11:55
28 березня о 18:00 год у Львівському Палаці Мистецтв (м. Львів, вул. Коперника, 17) відбудеться публічний звіт голови Львівської ОДА Олега Синютки про здобутки Львівської області у 2017-му році.
21 Березня, 2018 р., 11:37
Сьогодні, 21 березня, вперше у Львові відбудеться показ фільму «Золота підкова Бориса Возницького». Фільм відзнятий земляками Бориса Возницького. Ініціатором створення стрічки є відомий архітектор, просвітянин міста Дубно Олег Супрун. Він звернувся з ідеєю написання сценарію та участі у зйомках до краєзнавців та письменників Миколи та Любові Пшеничних, режисера народної кіностудії «Дубно» Миколи Величковського.
21 Березня, 2018 р., 11:36
21 Березня, 2018 р., 11:35
Традиційно, в останню неділю першого весняного місяця в Україні переходять на літній час.
21 Березня, 2018 р., 11:23
21 Березня, 2018 р., 11:22
Завершився процес аукціонних торгів необробленою деревиною державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ заготівлі другого кварталу 2018 року. Торги проходили у кілька етапів. Основні торги діловою деревиною для лісопиляння відбулись 12 березня і проводила їх ТБ «ТСБ «Галконтракт». У торгах взяли участь 147 учасників. На торги виставлено 28364 м3 необробленої деревини, з якої було реалізовано 25039 м3, або 88,3% від виставленого обсягу. Попит на необроблену деревину залишається на високому рівні. Найнижчий відсоток продаж (66%) спостерігається у пиловника ялицевого. Інші сортименти були реалізовані або повністю 100 %, або 77 і вище відсотків.
21 Березня, 2018 р., 09:42
У зв’язку з несприятливими погодними умовами, які становлять загрозу для птахів, екологи просять мешканців Львівщини забезпечити їх охорону та збереження.