Новини Львівщини

22 Травня, 2018 р., 14:46
22 травня, у Львівській облдержадміністрації представили створення і план дій Координаційної  ради учасників бойових дій Львівщини.
22 Травня, 2018 р., 14:41
22 травня, відбулось засідання Координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім'ї та протидії торгівлі людьми при обласній державній адміністрації.
22 Травня, 2018 р., 11:57
У неділю, 27 травня, з нагоди Свята Героїв відбудеться урочиста хода, що стартуватиме від площі біля пам'ятника Степанові Бандері, де сформують святкову колону. Хода пройде центральними вулицями міста до площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку, де всі учасники святкового дійства спільно виконають Національний Гімн України. Завершить заходи з нагоди Свята Героїв громадське віче. Також до Дня Героїв усі музичні оркестри області урочисто виконають Державний Гімн України. Львівська обласна державна адміністрація запрошує всіх охочих долучитися до свята та вшанувати велич і звитягу українських героїв та одягнути національний одяг.
22 Травня, 2018 р., 11:54
20 травня у Роверето (Італія) успішно для збірної команди України завершився молодіжний Кубок Європи. У змаганнях брали участь лучники з 34 країн. Кубок Європи розглядався як чудова нагода якісно підготуватись молодим українським лучникам до чемпіонату Європи, який відбудеться наприкінці червня в Греції.
22 Травня, 2018 р., 11:53
Комплексна програма підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки на виконання заходів із збереження та відтворення родючості ґрунтів – 2018 триває.  Продовжується прийом документів на отримання дотації на площу угідь, де будуть проводитись заходи зі збагачення ґрунтів біологічним азотом після використання інокулянтів азотфіксуючих мікроорганізмів. Цього року на фінансування між заходами Комплексної програми із збереження та відтворення родючості ґрунтів передбачили 1200,0 тис грн.:
22 Травня, 2018 р., 11:51
За результатами еко-освітнього конкурсу «Компола» у 200 навчальних закладах України будуть встановлені спеціальні компостери для переробки харчових відходів з їдалень. Серед переможців конкурсу – 10 шкіл Львівщини. Зокрема, компостери встановлять у трьох навчальних закладах м. Львова – Спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 69, Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 29 Львова та Львівському фізико-математичному ліцеї-інтернаті при Львівському національному університеті імені Івана Франка.
22 Травня, 2018 р., 09:52
Упродовж  29 травня - 18 червня 2018 року у дитячому оздоровчому таборі «Молода гвардія» (м. Одеса) триватимуть фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед дітей з інвалідністю «Повір у себе».
22 Травня, 2018 р., 09:14
В області тривають приготування до відзначення 100-річчя створення Західноукраїнської Народної Республіки – з нагоди річниці у всіх районах встановлять уніфіковані пам’ятні знаки та інформаційні таблиці загиблим воїнам УПА, Січовим Стрільцям та воякам УГА.
21 Травня, 2018 р., 17:00
У неділю, 27 травня, з нагоди відзначення Свята Героїв музичні оркестри області  спільно виконають Державний гімн України, Повстанський та Козацький марші.
21 Травня, 2018 р., 16:56
У всіх районах Львівської області регулярно відбуваються засідання районних комісій з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на яких порушують питання підвищення заробітної плати та офіційного працевлаштування найманої робочої сили.