Новини Львівщини

13 Березня, 2020 р., 12:11
12 березня в Львівській  облдержадміністрації відбулась нарада з керівниками торговельних мереж, у межах якої розглянули питання збільшення попиту на продукти першої необхідності у зв’язку з запровадженням в Україні карантину через поширення коронавірусу.
12 Березня, 2020 р., 17:48
З державного бюджету за 2017-2019 роки 147 осіб з інвалідністю внаслідок війни, членів сімей загиблих, учасників АТО з числа ВПО придбали житло. З метою забезпечення додаткового соціального захисту для учасників АТО та членів їх родин діє Комплексна програма соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2018-2020 роки.
12 Березня, 2020 р., 17:47
Сьогодні, 12 березня, Львівська обласна рада затвердила призначення Уляни Штангрет на посаду директора комунального закладу ЛОР «Школа вищої спортивної майстерності». Школа вищої спортивної майстерності - заклад фізичної культури і спорту, який забезпечує підготовку учнів-спортсменів резервного спорту та спорту вищих досягнень.
12 Березня, 2020 р., 17:47
12 Березня, 2020 р., 17:46
На черговій сесії Львівської обласної ради депутати заслухали звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2019 рік. Програма соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2019 рік виконувалась в контексті реалізації 5 стратегічних цілей Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року, якими визначені: Конкурентоспроможна економіка, Якість життя, Відкриті кордони, Розвинуте село, Туристична привабливість.
12 Березня, 2020 р., 17:41
Сьогодні, 12 березня, стартував III Львівський експортний форум. Захід об’єднав понад сотню експертів, підприємців, представників державних установ та ділових кіл.
12 Березня, 2020 р., 16:19
Про це йшлося сьогодні, 12 березня, під час брифінгу щодо поширення коронавірусу за участі голови Львівської ОДА Максима Козицького та голови обласної ради Олександра Ганущина.
12 Березня, 2020 р., 16:19
12 Березня, 2020 р., 16:16
Сьогодні, 12 березня, в межах II пленарного засідання XXIV чергової сесії Львівської обласної ради, обласні обранці заслухали та затвердили звіт про показники обласного бюджету за 2019 рік.
12 Березня, 2020 р., 16:14
За останні чотири роки Львівщина демонструє  найвищі показники реалізації спільних проектів. На цьому сьогодні під час чергової сесії Львівської обласної ради наголосив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.