Новини Львівщини

11 Червня, 2020 р., 09:23
10 червня  відбулось онлайн засідання  комітету українсько-канадського проєкту Львівської аграрної дорадчої служби “Розвиток молочного бізнесу в Україні”. Участь у засіданні взяв заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, директор департаменту агропромислового розвитку Юлія Шопська, керівник Львівської аграрної дорадчої служби Іван Паньків. Одним із ключових перспективних завдань Львівської аграрної дорадчої служби  є будівництво кооперативного молокопереробного заводу у Львівській області. Уряд Канади фінансує проект на 1 млн дол. Решта інвестиції - від виробників молока, які здаватимуть молоко на завод. Такі інвестори стають акціонерами заводу на суму, що вдвічі перевищує суму їхніх інвестицій.
11 Червня, 2020 р., 09:22
Заклади професійної, фахової передвищої та вищої освіти вже з вересня готуватимуть прогнози для навчання студентів і учнів за кошти регіонального замовлення за оновленими правилами. У них закладений чіткий календар погодження таких обсягів із ключовими гравцями регіональних ринків праці, а також виписані повноваження кожного з них. Зміни до Методичних рекомендацій, за якими формується регіональне замовлення на підготовку фахівців і робітничих кадрів, були затверджені  10 червня 2020 року під час засідання Уряду.
11 Червня, 2020 р., 09:20
З початку року для забезпечення дітей та осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації скеровано бюджетні кошти в сумі 24 023 754 грн, зокрема профінансовано напрями за попередніми замовленнями, які наявні в Централізованому банку даних з проблем інвалідності станом на 29.03.2020:
10 Червня, 2020 р., 14:43
Упродовж січня-травня 2020 року фізичні особи-підприємці Львівщини сплатили до місцевих бюджетів області 949,6 млн грн єдиного податку. Проти того самого періоду минулого року такі надходження зросли на 101,1 млн грн, або на 11,9% (у січні-травні 2019 року – 848,5 млн гривень). Про це повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Львівській області.
10 Червня, 2020 р., 14:42
У Tech StartUp School презентували перший у Львівській області науковий парк «SID CITY» Національного університету «Львівська політехніка». Парк стане майданчиком для навчання, реалізації ідей, презентації інноваційних проектів та продуктів. Участь у прес-конференції з нагоди відкриття взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький.
10 Червня, 2020 р., 14:42
Державна реєстрація земельних ділянок здійснюватиметься за принципом екстериторіальності. Сьогодні набула чинності відповідна  постанова Кабінету Міністрів № 455 “Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності в державній реєстрації земельних ділянок”.
10 Червня, 2020 р., 14:41
До бюджету розвитку (спеціального фонду) обласного бюджету за рахунок субвенцій з місцевих бюджетів надійшло 6 183,169 тис грн. За рахунок вказаних коштів обласні заклади охорони здоров'я, які безпосередньо надають медичну допомогу хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, зможуть придбати медичне чи інше обладнання, а також покращити матеріально-технічний стан закладу.
10 Червня, 2020 р., 14:40
В області зафіксували нові випадки смертей від інфекції. Загалом від часу пандемії на Львівщині коронавірус забрав 81 життя.
10 Червня, 2020 р., 14:39
Станом на 1 червня 2020 в області пологовими будинками видано з початку року 8003 пакунки малюка (з них 413 – органами соціального захисту населення). Тільки за травень видано вже 1859 пакунків. У середньому в області батьки новонароджених дітей отримують близько 400 пакунків в тиждень. Урядова ініціатива «Пакунок малюка», або «Бебі-бокс», – це національний проєкт для соціального захисту сімей з дітьми, який стартував 1 вересня 2018 року. Ці пакети вручають всім сім’ям, у яких народжуються діти. Проєкт спрямований на створення стабільної системи захисту здоров’я матері і дитини та формування відповідального материнства і батьківства в Україні.
10 Червня, 2020 р., 14:37
9 червня за участі представників департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації,  приватних закладів освіти, Аграрної Бізнес-Екосистеми «Агропорт Україна», ГО «Західна Шеф Група», Всеукраїнської спільноти виробників органічної продукції провели онлайн-нараду з питань екохарчування  у дошкільних та шкільних закладах освіти.