Новини Львівщини

31 Липня, 2018 р., 12:37
Сьогодні, 31 липня, у монастирі св. Онуфрія в с. Лаврів Старосамбірського району розпочалась Літня школа іконопису. У межах школи,  діти віком 12-16 років з різних районів Львівщини та діти зі Сходу України ознайомляться з українською іконою, а саме: технікою, іконографією та символами, практичними навиками іконопису, а також навчаться працювати в команді, комунікувати.
31 Липня, 2018 р., 12:36
На 98 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 1617 тисяч гектарів продали права оренди у 2017 році та у 2018, станом на 30.07.2018 року.
31 Липня, 2018 р., 12:32
Ринок праці переорієнтувався і потребує кваліфікованих робітничих кадрів. Сьогодні на Львівщині функціонує 51 заклад професійної (професійно-технічної) освіти, який готує фахівців у сферах легкої промисловості, сільського господарства, деревообробки, художнього ремесла, харчової промисловості і сфери послуг, автомобільного та залізничного транспорту, будівництва.
31 Липня, 2018 р., 12:28
Підприємства Львівського ОУЛМГ продовжують оновлення техніки та модернізацію деревообробних цехів.  Про це повідломили в Обласному управлінні лісового та мисливського господарства. За 6 місяців поточного року підприємствами управління лісового та мисливського господарства за рахунок власних коштів здійснено капітальних інвестицій у розвиток виробництва на суму 28,1 млн.грн, в тому числі:
31 Липня, 2018 р., 10:11
З 23 по 30 липня для вихованців притулку для дітей служби у справах дітей облдержадміністрації волонтери організації «Армії Спасіння» з Вінтона (Великобританія) організували відпочинковий англомовний табір. На добровільних засадах вони вже не перший рік допомагають закладу. Цього разу волонтери організували тижневий табір, під час якого дітям організували веселе дозвілля.
31 Липня, 2018 р., 10:10
Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», ухвалений Верховною Радою 10 липня. Реалізація норм Закону забезпечить удосконалення й гармонізацію законодавства України із законодавством Європейського Союзу у сфері виробництва та обігу органічних продуктів та сприятиме створенню прозорих умов господарювання, зменшенню недобросовісної конкуренції, підвищенню конкурентоспроможності вітчизняної органічної продукції та розширенню зовнішніх ринків її збуту.
31 Липня, 2018 р., 10:09
В області тривають роботи з відновлення електропостачання населених пунктів, що були знеструмлені внаслідок негоди. За оперативною інформацією департаменту цивільного захисту Львівської ОДА, станом на 8:00 годину 31 липня, знеструмленими залишаються 39 населених пункти області  - повністю, а також частково – 18 у десяти районах області.
31 Липня, 2018 р., 10:07
Уже декілька років в області реалізувують Програму проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку, яка має на меті поліпшити матеріально-технічний стан об’єктів соціальної інфраструктури в населених пунктах, благоустрій територій та інші пріоритети. Особливістю цієї програми є те, що обласний бюджет допомагає органам місцевого самоврядування, які на її виконання залучають кошти громади та спонсорські кошти на паритетних умовах.
31 Липня, 2018 р., 10:06
На Львівщині тривають ремонтні роботи на автомобільних дорогах місцевого значення загального користування. "Ми розпочали ремонтні роботи на автомобільній дорозі С140111 Шегині-Боляновичі. Зокрема, від с. Шегині в сторону с. Баличі", - зазначив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської обласної державної адміністрації Роман Кокотайло.
30 Липня, 2018 р., 16:20
У першому півріччі цього року на підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства суттєво зменшилась незаконна вирубка лісу, а саме на 421 кбм, що становить 39% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Із загальної кількості 669 кбм незаконно зрубаної деревини, працівники державної лісової охорони встановили 172 лісопорушники, які незаконно зрубали 349 кбм деревини, що становить 52 відсотки.