Новини Львівщини

30 Листопада, 2018 р., 11:38
Президент України Петро Порошенко привітав українців із сьогоднішнім рішенням Святого Священного Синоду Вселенського Патріархату та повідомив, що Синод затвердив також текст Томосу про надання незалежності українській церкві.
30 Листопада, 2018 р., 11:33
Громадські ради Львівщини та Координаційна рада учасників АТО висловили підтримку щодо введення воєнного стану в Україні. Про це йшлося, сьогодні, 29 листопада, під час позачергового Розширеного засідання Правління Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації за участі голів Громадських рад при органах влади та Координаційної ради учасників АТО.
30 Листопада, 2018 р., 11:32
29 листопада, Олег Синютка зустрівся з комендантом ІІІ Всеукраїнського пластового джемборі Ксенією Балук та станичною станиці м. Львів Іванною Герус.
30 Листопада, 2018 р., 11:28
Сьогодні, 29 листопада, у Києві відбувся «Українсько-Корейський аграрний форум».
30 Листопада, 2018 р., 11:27
29 листопада, у Львівському обласному молодіжному центрі відбулась зустріч з громадськістю до Дня Збройних сил України на тему: «Новітня військова історія: ті хто тримає мирне небо»
30 Листопада, 2018 р., 11:26
29 листопада,  відбулась виїзна нарада щодо реконструкції приміщень спортивно-культурного комплексу Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут за участю голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.
30 Листопада, 2018 р., 10:56
29 листопада,  відбулась виїзна нарада щодо реконструкції комунального закладу «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний  центр» за участю голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.
29 Листопада, 2018 р., 15:41
Сьогодні, 29 листопада, відбулась виїзна нарада щодо стану незавершеного будівництва дитячої турбази Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді на вулиці Івана Франка за участю голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.
29 Листопада, 2018 р., 15:40
Триває прийом робіт для участі у другому Всеукраїнському учнівському літературно-мистецькому конкурсі «Стежками Каменяра». Учасниками заходу можуть стати школярі віком від 6 до 16 років (включно).
29 Листопада, 2018 р., 15:37
Сьогодні, 29 листопада,  відбулась виїзна нарада щодо функціонування Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи  за участю голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.