Новини Львівщини

09 Січня, 2019 р., 16:22
Військові священики із Жовківщини, фольклорний колектив «Джерела Розточчя» районного народного дому та представники Жовківської районної державної адміністрації відвідали прифронтові міста Донецької та Луганської областей. Про це інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.
09 Січня, 2019 р., 16:20
Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА оголошує про проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки.
09 Січня, 2019 р., 15:34
У межах операції «Акциз – 2018» упродовж 2018 року податкова міліція Головного управління ДФС у Львівській області здійснила комплекс заходів з протидії неправомірній діяльності АЗС без дозвільних документів, які здійснюють реалізацію палива невідомого походження і якості.
09 Січня, 2019 р., 15:33
Сьогодні, 9 січня, у межах Всеукраїнської акції «Естафета єднання», присвяченої 100-річчю проголошення Акту злуки ЗУНР та УНР діти з Львівщини долучились до створення мандрівної книги «Соборна Україна очима дітей».
09 Січня, 2019 р., 15:30
Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б»:
09 Січня, 2019 р., 15:29
Сьогодні, 9 січня, відкрили оновлену будівлю вокзалу та службово-технічних споруд станції Сянки Турківського району Львівської області. На сучасну реконструкцію станційного комплексу, яка розпочалася у 2016 році, скерували 22,3 млн грн.
09 Січня, 2019 р., 15:24
Про це сьогодні, 9 січня, під час брифінгу повідомила директор департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Наталія Кузяк.
09 Січня, 2019 р., 15:22
Українське законодавство майже не ставить обмежень для тих, хто бажає поєднати своє життя у шлюбі. Фактично кожна особа, яка досягла 18 років та на момент подачі документів офіційно не є одруженою, може створити сім’ю.
09 Січня, 2019 р., 11:30
8 січня відбулась зустріч заступника голови Львівської облдержадміністрації Романа Филипіва із провідними спортсменами з інвалідністю Львівщини. Зустріч відбулася за участю членів паралімпійської збірної команди України та Збірної команди України: Наталії Морквич, Андрія Демчука, Антона Дацко, Віктора Дідуха, Орисі Ільчиної, Романа Павлика, Владислава Колпакова, Івана Фідика, Софо Беруашвілі та Мар’яна Квасниці.
09 Січня, 2019 р., 10:25
Станом на грудень в 914 закладах загальної середньої освіти Львівщини працювали шкільні їдальні, що складає 79 % від загальної кількості. Про це інформують у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.