Новини Львівщини

18 Січня, 2019 р., 15:19
Сьогодні, 18 січня, виповнюється 150 років від дня народження великого українського художника Івана Труша. З цієї нагоди в області відбулись урочисті заходи. Представники влади та громадськість поклали квіти до пам’ятника Іванові Трушу, що на вулиці Івана Франка, 168. Опісля відбулось богослужіння на могилі художника, що на Личаківському кладовищі.
18 Січня, 2019 р., 15:18
За ініціативи керівництва Радехівської райдержадміністрації у четвер, 17 січня, понад 120  учнів старших класів загальноосвітніх шкіл району відвідали Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України. Масштабний захід відбувся з метою активізації національно-патріотичного виховання молоді. Школярі з Радехівщини мали змогу ознайомитися із історією Кінологічного навчального центру, умовами проживання військових, засобами спеціального військового епікірування, які використовують українські прикордонники, оглянути військову автотехніку і технічні засоби, які використовують мобільні підрозділи прикордонної служби.
18 Січня, 2019 р., 15:17
Упродовж 2018 року працівники служб у справах дітей спільно з представниками органів внутрішніх справ та соціальних служб провели 1254 профілактичних рейди і виявили 111 дітей. Про це повідомили сьогодні, 18 січня, під час брифінгу.
18 Січня, 2019 р., 12:26
У вівторок, 22 січня, у День Соборності, на Львівщині відзначатимуть сторіччя Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.
18 Січня, 2019 р., 12:25
17 січня відбувся семінар-нарада з виробниками продукції бджільництва Львівщини за участю Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, громадських спілок пасічників Львівщини, виробників та науковців.
18 Січня, 2019 р., 12:24
19 січня святкується завершальне свято новорічно-різдвяного циклу - Водохреща. У цей день у містах і селах Львівщини святять воду та пірнають в освячену ополонку. Добірка локацій на Водохреща де скупатись в ополонці та скуштувати смачних пампушків.
18 Січня, 2019 р., 12:23
21 січня у Львівській обласній державній адміністрації відбудуться навчання для представників інститутів громадянського суспільства Львівщини щодо умов участі у конкурсі проектів у межах обласних програм "Молодь Львівщини" на 2016-2020 роки та Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018 - 2020 роки.
18 Січня, 2019 р., 12:22
Комунальні некомерційні підприємства Львівської обласної ради "Львівський обласний спеціалізований центр радіаційного захисту населення"  та "Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр" є одними з перших в Україні серед установ третинного рівня надання медичної допомоги, що уклали договори з Національною службою здоров'я України.
18 Січня, 2019 р., 12:21
Змагання World horting cup триватимуть з 23 до 28 січня 2019 року на базі санаторію «Карпати» (м. Трускавець, вул. Карпатська, 2). За попередньою інформацією очікується майже 250 спортсменів із Словаччини, Чехії, Білорусії, Йорданії, Таджикистану, Азербайджану, Йорданії, України.
18 Січня, 2019 р., 12:20
З метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів, ефективного та раціонального використання водних об’єктів Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації оголошує земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами, які відбудуться о 11.00 год. 19 лютого 2019 року за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 98.