Новини Львівщини

22 Січня, 2019 р., 20:25
 22 січня у НВК «Соколівська ЗОШ І - ІІ ст. – ДНЗ ім.В. Кальби» до 100-річчя Соборності України були проведені флешмоби в кожному класі під девізом: «Розгорнімо прапор України». Тут кожен клас продемонстрував своє бачення єдності України. Пізніше на цю ж тематику відбувся загальний флешмоб «Ми_Україна» , де брали участь всі учні школи, вчителі, сільська влада, а також представники
22 Січня, 2019 р., 20:24
Сьогодні, 22 січня, у Жидачеві за участі представників духовенства, влади міста і району, учнівської молоді, громадськості відбулось мистецьке дійство «100-річчя Соборності». У межах заходу урочисто зачитали Універсал Соборності, опісля присутні спільно виконали Гімн України, взяли участь у молитві за Україну та долучились до дійства «Живий стяг Соборності» – на площі школярі, а їх зібралося більше сотні, розгорнули три великих прапори України. Учасники дійства спільно виконали гімн Українських Січових Стрільців «Ой у лузі червона калина...»
22 Січня, 2019 р., 20:23
Сьогодні, 22 січня, на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбулось громадське віче з нагоди  100-річчя Акту Злуки, а також Дня Соборності України. Розпочали захід урочистим зачитанням тексту Універсалу про Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки 22 січня 1919 року. Опісля, усі спільно виконали Гімн України.
22 Січня, 2019 р., 20:22
21 січня в департаменті екології та природних ресурсів відбулась робоча нарада щодо підготовки проектів, спрямованних на збереження довкілля з метою залучення коштів обласного конкурсу мікропроектів. У нараді взяли участь представники національних природних парків та природного заповідника «Розточчя».
22 Січня, 2019 р., 20:21
Сьогодні, 22 січня, у День Соборності на будівлі ПВК «Захід»  відкрили меморіальну дошку, присвячену 100-річчю формування першого Львівського піхотного полку імені князя Лева. Присутні виконали Державний Гімн України. Опісля капелан о.Мар’ян освятив меморіальну таблицю. Із вітальним словом виступив голова Львівської ОДА Олег Синютка.
22 Січня, 2019 р., 20:20
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації нагадує роботодавцям області нагадують про відповідальність за несвоєчасну та не в повному обсязі виплату заробітної плати. Відповідно до норм законодавства, зокрема ст.115 Кодексу законів України про працю, заробітна плата має виплачуватись регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів − представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.
22 Січня, 2019 р., 11:53
За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, за 3-й тиждень 2019 року на кір захворіли ще 3 450 людей - 1 502 дорослих та 1 948 дітей. Щеплення - єдиний надійний захист від кору, навіть якщо у вашому регіоні зафіксовано спалах захворюваності. Як інформує МОЗ, із 28 грудня 2018 р  до 18 січня 2019 р на кір в Україні захворіли вже 8 498 людей - 3 537 дорослих та 4 961 дитина. У загальних цифрах найвищі показники захворюваності у Львівській (загалом 1 559 людей: 544 дорослі та 1 015 дітей), Рівненській (827: 257 дорослих та 570 дітей), Вінницькій (813: 341 дорослий та 472 дитини), Хмельницькій (629: 332 дорослі та 279 дітей) областях та м. Київ (673: 356 дорослих та 317 дітей).
22 Січня, 2019 р., 11:49
Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятників великому українському поетові Тарасу Шевченку і видатному державному діячеві Михайлу Грушевському з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
22 Січня, 2019 р., 09:32
21 січня у Львівській обласній державній адміністрації відбулось навчання для представників інститутів громадянського суспільства Львівщини. Відтак, у межах цього навчання мова йшла, зокрема, про умови участі у конкурсі проектів у межах обласних програм "Молодь Львівщини" на 2016-2020 роки та Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018 - 2020 роки.
22 Січня, 2019 р., 09:31
 21 січня у Львівському обласному молодіжному центрі відбулась зустріч молоді з доцентом кафедри зоології Львівського національного університету імені Івана Франка, науковецем, учасником трьох попередніх антарктичних експедицій Ігорем Диким. У межах зустрічі Ігор Дикий розповів присутнім про Антарктиду та особливості життя полярників. Присутні мали змогу дізнатись про небезпеку експедиції, а також поставити свої запитання Ігорю Дикому.