Новини Львівщини

22 Липня, 2019 р., 10:48
В Україні відбуваються позачергові вибори у Верховну Раду – сьогодні громадяни обирають нових народних депутатів за мажоритарно-пропорційною системою.
22 Липня, 2019 р., 10:46
19 липня, Маркіян Мальський зустрівся із представниками професійного боксу, учасниками II Європейських ігор у Мінську 2019.
22 Липня, 2019 р., 10:44
З метою організації та забезпечення безпеки дорожнього руху, на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення Львівщини тривають роботи з нанесення дорожньої розмітки.
22 Липня, 2019 р., 10:40
У період з 2016 до 2019 рр. охоплення щепленнями серед дітей віком 1 рік зросло у рази. Найбільше немовлят вакцинованих проти кору, паротиту та краснухи: щеплення отримали  понад 90% дітей 1 року.
19 Липня, 2019 р., 15:16
У Львівській національній філармонії відбудеться концерт французьких музикантів П’єра та Авґустіна Зевортів. Про це інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.
19 Липня, 2019 р., 15:15
У Львівській обласній державній адміністрації відбулась зустріч з установами банків щодо реалізації державних програм підтримки у галузі агропромислового комплексу 2019 році.
19 Липня, 2019 р., 15:13
На базі агротуристичного кластера «ГорбоГори» за підтримки Проекту USAID «Кредитування сільськогосподарських виробників» (КЕП) відбулась зустріч представників кредитних спілок з усієї України. У межах заходу підписали Меморандум про співпрацю між ЦКС «Анісія» та СОК «ГорбоГори», який передбачає надання фінансових послуг для членів кооперативу та малих одноосібників, які тільки розпочинають свою справу.
19 Липня, 2019 р., 15:12
В області триває робота із реалізації інвестиційного проекту з будівництва газопроводу-інтерконектору «Дроздовичі-Більче-Волиця». Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплекту та енергозбереження Львівської ОДА.
19 Липня, 2019 р., 15:11
У Львівській обласній державній адміністрації відбулась підсумкова зустріч з французькими партнерами щодо системи допомоги дітям - раннього втручання.
19 Липня, 2019 р., 15:08
Сьогодні, 19 липня, голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський зустрівся  із довготривалими спостерігачами на позачергових парламентських виборах у Львівській області від Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ.