Новини Львівщини

18 Січня, 2021 р., 11:06
В області для очищення доріг державного та місцевого значення від снігу задіяли 97 одиниць техніки. Використали 750 т ПСС для механізованої та ручної підсипки. “Ми докладаємо всіх зусиль, щоб дороги місцевого значення були відкритими для проїзду, незважаючи на снігопад. У випадку погіршення погодних умов кількість техніки буде збільшено”, - наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.
18 Січня, 2021 р., 11:05
25 дорожньо-транспортних пригод, одна з них – з потерпілими. Таким є стан аварійності на автодорогах Львова та області за минулу добу. Про це інформують у відділі комунікації поліції у Львівській області.
18 Січня, 2021 р., 11:03
За попередню добу в області провели 204 дослідження на коронавірус, з них - 122 позитивних. За увесь час COVID-19 підтверджено у 67495 осіб. Померло 1955 людей. Одужали від коронавірусної інфекції 54494 осіб.
18 Січня, 2021 р., 11:02
Враховуючи пріоритетність реформи децентралізації, сьогодні важливим є залучення до процесу прийняття інноваційних рішень молоді в новоутворених громадах та розвиток молодіжної інфраструктури.    На всеукраїнському рівні Міністерством молоді та спорту України розроблено модель реалізації молодіжної політики в умовах децентралізації. Ключовим є тристороння взаємодія: місцевої влади, молодіжних рад та молодіжних просторів.
18 Січня, 2021 р., 10:55
Львівська ОДА розробила Комплексну програму розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2023 роки. Її вже затвердили обласні обранці.  За основними пріоритетами Комплексна програма відповідає Стратегії розвитку українського спорту, яку нещодавно затвердило Міністерство молоді та спорту України. Реалізовуватиме Програму управління фізичної культури та спорту.
18 Січня, 2021 р., 10:54
Комплексна програма на 2021-2023 роки, яку пропонує департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА доповнена новими напрямами, які передбачають трансформацію особистих селянських господарств в сімейні фермерські господарства. Очікуване фінансування від Львівської обласної ради  - 17 мільйонів гривень.
18 Січня, 2021 р., 10:53
Служба у справах дітей Львівської ОДА скерувала на розгляд до Львівської обласної ради проект Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2021-2023 роки.
18 Січня, 2021 р., 10:52
Забезпечити функціонування пожежно-рятувальних підрозділів, підтримувати у готовності системи територіальної оборони та централізованого оповіщення, протидіяти тероризму та забезпечити кібербезпеку в регіоні покликана Комплексна програма цивільного захисту та підтримки правоохороних органів Львівської області на 2021-2023 роки.
18 Січня, 2021 р., 10:51
Народні депутати спільно з Урядом, НКРЕКП і Антимонопольним комітетом продовжують роботу над вирішенням проблеми тарифів. Про це повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький. Станом на сьогодні напрацьовано антикризовий план дій, який дозволить знизити ціну на газ, зменшити тариф на розподілі, встановити механізм компенсації для тих, хто користується електроопаленням. У ньому передбачили встановлення фіксованої ціни на газ для населення. На період карантину усі учасники ринку будуть зобов’язані відпускати населенню газ за ціною не вище ніж 6,99 грн за куб.
16 Січня, 2021 р., 16:48
16 січня минає шість років з дня найзапекліших боїв за Донецький аеропорт.  Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький сьогодні зустрівся з «кіборгами», які обороняли Донецький аеропорт. Розмова відбулася у Будинку воїна у Львові. «Кіборги» поділилися спогадами про бої 16 січня. У цей в Україні вшановують захисників Донецького аеропорту.