Новини Львівщини

21 Лютого, 2017 р., 09:58
Про просування Львівщини як туристичного регіону йшлося сьогодні, 20 лютого, під час звіту начальника управління туризму та курортів облдержадміністрації Наталії Табаки.
21 Лютого, 2017 р., 09:56
З нагоди третьої річниці трагічних подій під час Революцій Гідності, сьогодні, 20 лютого, у Львові відбулась тиха хода пам’яті Героїв Небесної Сотні.
21 Лютого, 2017 р., 09:55
Президент Петро Порошенко разом з Прем’єр-Міністром Володимиром Гройсманом, Головою Верховної Ради Андрієм Парубієм, Генеральним прокурором Юрієм Луценком та урядовцями провели зустріч з родинами Героїв Небесної Сотні. Глава держави доручив Уряду забезпечити встановлення державних іменних стипендій на честь Героїв Небесної Сотні.
21 Лютого, 2017 р., 09:50
У п’ятницю, 17 лютого, у м. Кам`янка-Бузька відбулися регіональні аукціонні торги необробленими лісоматеріалами державних лісогосподарських підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства (ОУЛМГ) заготівлі І кварталу 2017 року.
21 Лютого, 2017 р., 09:30
У Львові вже вдруге відбудеться Міжнародна агропромислова виставка "EuroAGRO". Під час заходу, який запланували на листопад, українські та польські виборники представлять агротехніку та обміняються досвідом ведення сільського господарства.
20 Лютого, 2017 р., 17:29
Діти учасників АТО зі Львівщини освоїли техніку виготовлення роботів-конструкторів. Черговий майстер-клас відбувся у межах проекту "Мій тато захищає Україну" у приміщенні ринку "Південний".
20 Лютого, 2017 р., 17:28
У січні  великий бізнес Західного регіону, що перебуває на обліку в Львівському управлінні Офісу великих платників податків ДФС, перерахував до державного бюджету понад 346 млн грн податку на додану вартість. Це на 123 млн грн більше порівняно з відповідним періодом минулого року.
20 Лютого, 2017 р., 17:21
Президент Петро Порошенко присвоїв звання Герой України українському оперному співаку, волонтеру, учаснику Революції Гідності та війни на Донбасі Василю Сліпаку посмертно.
20 Лютого, 2017 р., 10:23
Упродовж минулого тижня з обласного бюджету відповідно до замовлень головних розпорядників коштів профінансували 39,6 млн грн. Із них – 32,3 млн грн спрямували на заробітну плату працівникам обласних бюджетних установ, що становить 81,6% від загального обсягу фінансування.
20 Лютого, 2017 р., 09:22
Сьогодні, 20 лютого, на подвір’ї Львівського державного училища фізичної культури відбулася урочиста лінійка з нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні. Про це повідомили  в департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.